Pereiti prie turinio
oksana

Naminės gėlės

Rekomenduojami pranešimai

Pažiūrėkit kokį žiedą mano orchidėja išsprogdino, ir dar daugybę tokių išsprogdins :mirksiukas: :D :victory:

Kodėl taip džiaugiuosi? todėl kad nei viena gėlė pas mane neauga. Jokia. O va orchidėja užsiliko. Stovi visada ant tiesioginių saulės spindulių. Ant skersvėjų, laistau bet kada, pripilu vandens iki pusės vazono, ir palieku. Ir pasirodo šitaip daryti negalimą, visų šitų dalykų ji bijo ir nuvysta bet pas mane išliko ir net sudėjo žiedus :flowers:

 

22b46d0f32c6.jpg

d9086be54bda.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute :mirksiukas:

Gražu, aš vis pamastau apie orchidėja...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute,grazu. As irgi turiu viena orchideja,bet jau mazai ziedu liko. Norejau paklausti,o dabar va kai visi ziedai nukris ar galima persodinti i kita vazona. (noriu persodinti i didesni vazona,nes pirktiniame dar auga,nenorejau persodineti kol zydejo). Man jos labai patinka. Mama 2 turi. :mirksiukas:


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas augina Laimės medelį? Buvo jis toks gražus,panašus į medelį,o davar visai nekoks. :wub1: Vasarą kai buvom prie jūros,tai paprašiau tėvo,kad palaistytų gelytes,o jis man perlaistė ir vienas šonas medelio išdžiuvo,aš jį nupjoviau,bet dabar auga toks visai negražus. Nežinau ką daryti,gal visai nukirpti ir palikti tik viena tą kotą? :mirksiukas: Va koks dabar jis pas mane. :flowers:

7e997f42b121.jpg


Dovanėlėmylimas%20autorius.gifcompliment.gifculinar.pngala.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal kas augina Laimės medelį? Buvo jis toks gražus,panašus į medelį,o davar visai nekoks. :victory: Vasarą kai buvom prie jūros,tai paprašiau tėvo,kad palaistytų gelytes,o jis man perlaistė ir vienas šonas medelio išdžiuvo,aš jį nupjoviau,bet dabar auga toks visai negražus. Nežinau ką daryti,gal visai nukirpti ir palikti tik viena tą kotą? :flowers: Va koks dabar jis pas mane. :victory:

7e997f42b121.jpg

siaip esu girdejusi,kad reikia iskarto persodinti i kita zeme. nukarpyti isdziuvusias ar supuvusias saknis ir viskas.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai idomu suzinoti ar daug augalu ir geliu turite pas save namuose?kokius labiausiai megstate?

 

Gėlių turiu visuose kambariuose (na išskyrus miegamąjį ir vonias su WC). Nežinau ar tai daug, galiu pabandyti pavardinti:

10 orchidėjų, zamiokulkas, sansevjera, pora dracenų, juka (šiuo metu ją padauginau, tai su kol kas tuščiais ūgliais būtų trys), storalapis, kaktusas 'Nakties karalienė', dar vienas didelis kaktusas be pavadinimo, krūva stapelijų, nedicka šeflera, ir pora didesnių sukulentų (nežinau tiksliai kokie), dar pora litopų ir viena neaiški gėlė, kuri nenori augti pas mane visai.

 

Mėgstamiausios tai aišku orchidėjos ir didieji "medžiai" bei nakties karalienė. Ji šiemet pirmą kartą man pražydo, tai vis negaliu pamiršti nei žiedo grožio, nei nuostabaus kvapo...

 

Dar šiemet pirmą kartą pabandžiau apsiželdinti balkonus. Visai patiko, bandysiu ir kitąmet tik jau ne su petunijomis :(


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ogogogo kiek gelyciu-pas mane irgi daug, bet visu pavadinimu net nezinau :(


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Oooo Rida kiek tu gėlyčių turi :gele:

O kas čia per gėlė "nakties karalienė"? pirmą kart gridžiu apie tokią :( Gal gali parodyti kaip ji atrodo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Oooo Rida kiek tu gėlyčių turi :gele:

O kas čia per gėlė "nakties karalienė"? pirmą kart gridžiu apie tokią :( Gal gali parodyti kaip ji atrodo?

 

Šitoj nuotraukos truputį matosi šio kaktuso ir pumpuras

qn4.jpg

 

o čia žiedas

qn5.jpg

qn6.jpg


Non rex est lex, sed lex est rex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

waw koks grazus ziedas.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Eina sau kokio grožio žiedas :gele: :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siandien nusipirkau pinigu medeli-persodinau is karto, nes vietos augti per mazai jam buvo.... tikiuosi,kad prigys ir augs :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.