Pereiti prie turinio
oksana

Naminės gėlės

Rekomenduojami pranešimai

Ar radai ka tinkamo?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nedaug turiu, bet siuo metu mylimiausia yra portulaka, nu super gele :mirksiukas:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mylimiausisa gele tai Piniguotis :mirksiukas:

net zieda buvo sukroves va toki :) :grin:

 

P1010652-vi.jpg


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as auginu tik orchidejas :lol:

vyras vis kaskart kokia nematyta parnesa namo, ti kitokiu ir nebauginu... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Namie auginu daug visokiausiu gelyciu, kai kuriu net pavadinimu nezinau..

 

Noreciau paklausti ar tos kurios auginat zamoliugu medeli(pinigeliu medi) siuo metu jums gerai auga? mano kazkotais isvis nebeauga..


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano mylimiausisa gele tai Piniguotis ;)

net zieda buvo sukroves va toki :) :)

 

P1010652-vi.jpg

niu tai turbut ziedelis pinigais uzkrove jus? :D


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
niu tai turbut ziedelis pinigais uzkrove jus? :)

 

nea, tik paskola padidino ;)


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu nemažai :) : Porą sampaulijų, kelis kaktusus, amarilį, ėgliuką, fiką, begoniją ir dar keletą, kurių pavadinimo nežinau


e700be267b32.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Namie auginu daug visokiausiu gelyciu, kai kuriu net pavadinimu nezinau..

 

Noreciau paklausti ar tos kurios auginat zamoliugu medeli(pinigeliu medi) siuo metu jums gerai auga? mano kazkotais isvis nebeauga..

taigi ekonominė krizė prasidėjo - matyt, ir tavo piniguotis į ją sureagavo :D

O jei rimtai, tai man irgi nepasisekė, gavau aš tą pinigų medį dovanų gal prieš 3 m, iš pradžių augo neblogai, leido naujų šakelių, bet po to tai vaikas dūkdamas kelias nulaužė, tai katė lapus apkramtydavo ir žemes iš vazono nukasdavo (gal ir dar ką ten yra padariusi ;) ), vyras kelis kartus gausiai palaistė, todėl kelios šakos nugelto. Tai rudeniop ėmiausi aš tą savo medelį gelbėti, persodinau į labai gerą žemę ("skoraja pomošč dlia rastenij"), bet vistiek jam kažkas nepatiko ir nugelto visas :( Teko skaudama širdim išmesti :D Šiaip kiek skaičiau apie zamiokulkų priežiūrą, tai visur akcentuojama, kad labai svarbu jų neperlaistyt, nes tai yra dykumų augalas, kilęs iš Afrikos, todėl mėgsta sausesnę žemę.

Ir dar atkreipiau dėmesį, kad visuose bankuose ir daugelyje parduotuvių (kur yra tik dirbtinė šviesa) piniguočiai tiesiog bujoja :)

 

Kryste, pas mano anytą piniguotis irgi buvo tokį žiedą sukrovęs, bet labai nesistebėjau, nes pas ją visos gėlės pražysta, netgi tokie kaktusai, kurie net negalėdavau įsivaizduot, kad iš viso gali žydėt :) Klausiau, ką ji tokio daro, kad pas ją tas zamiokulkas tokius storus stiebus ir "riebius" lapus augina (manojo stiebai buvo ilgi ir plonyčiai), tai sakė, kad kartais kažkuo patręšia, bet niekaip negaliu prisimint kuo. Paklausiu kitą kartą susitikusi ir čia parašysiu :)

 

Labai norėčiau auginti bent vieną orchidėją, bet kažkaip nesiryžtu, man atrodo, kad pas mane jos neaugs, nes yra gan lepios. Gėlės, ypač žydinčios, pas mane sunkiai prigyja - gal, kad nelabai randu joms laiko (esu girdėjusi net tokį dalyką, kad su jomis reikia kalbėtis, aš taip nesugebu) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano mylimiausisa gele tai Piniguotis :rolleyes:

net zieda buvo sukroves va toki :) :flowers:

 

P1010652-vi.jpg

 

koks fainas pirmą kartą tokį matau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano mylimiausisa gele tai Piniguotis :rolleyes:

net zieda buvo sukroves va toki :flowers: :blink:

super :).. net suabejojau ar toki pati piniguoti turiu namuose... ir nubegau apziureti- gal kyso koks ziedelis kur...ale nieko nera. Tai gal ir ne tas pats :)


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.