Pereiti prie turinio
uogyte

Auksas ar sidabras

Rekomenduojami pranešimai

Ka labiau megstate, auksa ar sidabra?

Man kazkaip labiau auksas prie sirdies :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Auksas patinka, bet kazkaip ne labai jis man tinka, yra tai yra ( seip anksciau labai pamesdavau, tai pas mane pavogdavo!)

Sidabras ir labai patika, patinka kad is sidabro dirbiniu pasirinkimo daugiau ( na cia mano nuomone!)! :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auksas man niekada nepatiko.Ka?kur skaieiau, kad ve?iams auksas netinka, gal del to..Studenti?kais laikais ne?iodavau sidabrin? grandinel?,sidabrina ?ieda...Dabar ne?ioju tik vedybina ?ieda, jis auksinis, ir kai pagalvoju, sidabras prie jo visi?kai nesiderina, o ka?ko auksinio a? nelabai noriu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal nuotaika ir apranga-kvailai atrodo prakiure dzinsai ir kruva auksiniu ziedu


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Man tik sidabras :pack2_thumbup[1]: zieda vestuvini auksini nesioju ir kartais apsikarstau save auksu , bet dusiai mieliau sidabras :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskutiniu metu nene?ioju jokio papuo?alo, net vestuvinio ?iedo. Nemegstu.

Man labiau patinka sidabras.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane nera ne vieno auksinio papuosalo, dievinu sidabra, pas mane jo begales. kazkaip auksas manau mano mociutei labiau tinka.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Megstu ir ta ir ta, viskas priklauso nuo nuotaikos. Kartais prisiderinusi nesioju ir auksa ir sidabra. Dabar iki pilnos komplektacijos truktu kinietisko aukso ziedo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat labiau patinka sidabras, bet prie vestuvinio ir vyro dovanoto ziedo kaip ir nesiderina sidabras :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuo pat paauglystes nesioju auksa, jis man patinka. Neturiu nei vieno sidabrinio papuosalo. Nezinau gal pripraimas ar ka :hm: Vyras megsta sidabra, ir kitus baltuosius metalus. Jam auksinis ziedas nelabai ir dera, bet juk vedes tai ir nesioja :) kur dings :o


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man labiau sidabras, nors turiu ir auksinio papuo?alo :hm: taeiau jie guli de?utej, savo eiles laukia :grin:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kazkaip anksciau megau tik sidabra ,dabar pradejo patikti ir auksas ,bet labiau baltas nei geltonas :) gal del to, kad gavau dovanu nuo mylimo zmogaus ,o gal delto ,kad subrendau auksui :unsure: ,bet sidabro neatsisakau irgi :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.