Pereiti prie turinio
uogyte

Auksas ar sidabras

Rekomenduojami pranešimai

na nezinau,bet man patinka ir auksas ir sidabras <_>


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat abu patinka, bet pas mane viskas iš aukso, net nežinau kodėl :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tik auksas, kai nusiperku sidabro grandinėlę tai ji visuomet pajuoduoja, auskarus - vieną visuomet pametu, dabar turiu vieną žiedą bet ir tas visur kliūna, nelabai patogu su juo. manau kad gal man sidarbras netinka ir todėl kaip sakoma bėga nuo manęs, kaip galvojate? :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labiau patinka sidabras


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemegstu geltono aukso. Baltas - dar nieko.. Bet siaip prie sidabro mane traukia.:flowers:


Vieni turi proto, o kiti neturi, ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
man tik auksas, kai nusiperku sidabro grandinėlę tai ji visuomet pajuoduoja, auskarus - vieną visuomet pametu, dabar turiu vieną žiedą bet ir tas visur kliūna, nelabai patogu su juo. manau kad gal man sidarbras netinka ir todėl kaip sakoma bėga nuo manęs, kaip galvojate? ;)

girdejau toki dalyka, kad jei netinka sidabas, tai jis juoduoja, pameti ir panasiai....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
girdejau toki dalyka, kad jei netinka sidabas, tai jis juoduoja, pameti ir panasiai....

 

 

aš galvoju kad jis man netinka, nors yra labai gražių daikčiukų, bet negaliu sau leisti nusipirkti nes visada pametu ar dar kas nors atsitinka tai gaila pinigų


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
aš galvoju kad jis man netinka, nors yra labai gražių daikčiukų, bet negaliu sau leisti nusipirkti nes visada pametu ar dar kas nors atsitinka tai gaila pinigų

is tikruju sidabro dirbiniu yra didesnis pasirinkimas negu kad aukso ;)


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man tai tik sidabras :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Auksas :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o man sidabras :D


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Anksčiau nešiodavau tik sidabrą, o dabar tik auksą, bet patinka ir tas ir tas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.