Pereiti prie turinio
ledi_x

ledi_x

Rekomenduojami pranešimai

aciu aciu, geriau butu gyvai susimatyti :mirksiukas:

kas tiesa tas tiesa :coffee:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazios nuotraukytes, o svorio tau tikrai daugiau nereikia :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagu... :mirksiukas: Lauksim keliones tesinio...Labai idomu...

O kaip atrakcionai?Kur buvot?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Smagu... :lol: Lauksim keliones tesinio...Labai idomu...

O kaip atrakcionai?Kur buvot?

Atrakcionu tai tikrai daug. Pas juos nereikia uz kiekiviena atrakciona moketi atskirai, sumoki uz iejima ir gali naudotis visais esamais atrakcinais, isskyrus kartingus. Ir taip visa diena vaikstai nuo vieno prie kito. Geriausias tai sis

 

atbulai pakelia i virsu, tada staigiai paleidzia, leki i preiki, pervercia aukstyn galva ir ta pati pakartoja lekiant visu greiciu atgal atbulas, zodziu oiiiiiii....veliau ikelsiu daugiau, dabar einame i miesta :wacko:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
labai grazios nuotraukytes, o svorio tau tikrai daugiau nereikia :wacko:

dekui uz moteriska palaikyma :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip butu linksma tokius is bandyt :victory:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atrakcionu tai tikrai daug. Pas juos nereikia uz kiekiviena atrakciona moketi atskirai, sumoki uz iejima ir gali naudotis visais esamais atrakcinais, isskyrus kartingus. Ir taip visa diena vaikstai nuo vieno prie kito. Geriausias tai sis

P7300090.jpg

atbulai pakelia i virsu, tada staigiai paleidzia, leki i preiki, pervercia aukstyn galva ir ta pati pakartoja lekiant visu greiciu atgal atbulas, zodziu oiiiiiii....veliau ikelsiu daugiau, dabar einame i miesta :victory:

 

 

ant tokio neikada niekada gyvenime neicaiu , nes arba infarktas butu arba sirdi pamescaiu .... nuj kaip as tokiu bijau , man kaip vaikui , geraiusiai , ant gulbiu sesti kur letai ratu suka :sird: :D :D

 

nuotraukos pasakiskos , LEDI_x atrodai pasakiskai , ypac per kiek supratau Tavo svente :D taip supratau ?

 

o ir KICULES darbas sakes , na tiksras profas :flowers:

 

;) :D :)


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ant tokio neikada niekada gyvenime neicaiu , nes arba infarktas butu arba sirdi pamescaiu .... nuj kaip as tokiu bijau , man kaip vaikui , geraiusiai , ant gulbiu sesti kur letai ratu suka :geda: :D :D

 

nuotraukos pasakiskos , LEDI_x atrodai pasakiskai , ypac per kiek supratau Tavo svente :D taip supratau ?

 

o ir KICULES darbas sakes , na tiksras profas :super:

 

:rolleyes::geda::victory:

 

O tu galvojai, kad as supausi......ne, as irgi bijojau, nors man sake, kad bus faina, bet likau tik stebetoja :super: jau per daug man butu adrenalino. teko kaune pakabeti zemyn galva ant vienu supyniu :D ir no to laiko manes niekas neuzkels ant tokiu :super:

o, ten jau senokos nuotraukos, tiap ten buvo musu vestuves, dekui uz komplimentus.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tu galvojai, kad as supausi......ne, as irgi bijojau, nors man sake, kad bus faina, bet likau tik stebetoja :geda: jau per daug man butu adrenalino. teko kaune pakabeti zemyn galva ant vienu supyniu :rolleyes: ir no to laiko manes niekas neuzkels ant tokiu :victory:

o, ten jau senokos nuotraukos, tiap ten buvo musu vestuves, dekui uz komplimentus.

o as galvojau nkad tu drasesne uz mane :D :D :super: ziuriu kad nei kiek , sakes tokios karuseles , tai tikrai ne man :super: buvau kazkada ant mazesniu ir uzteko :super:

o tavo vestuviu nuotraukos tai tikrai kad pasakiskos :wub:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:flower: o kur yra tokiu atrakcijonu...??? man tokie labai patinka... :rolleyes: noreciau juos isbandyt,ar ka nors panasaus... ;)

Anglijoje ;)

 

 

As ant mazesnio kazkada buvau ir tai rekiau visais savo balso diapazonais :D O ant sito...Gal ir apsi... :D Nors itariu,varyciau isbandyti...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

grazios foto


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.