Pereiti prie turinio
oksana

Žūvyčių klubas

Rekomenduojami pranešimai

Kiekvienas žmogus turi polinkį kažkokiems susirgimams.Kai kuriuos lemia zodiako ženklas,taip pat ir kai kuriuos būdo bruožus galime prisitaikyti sau asmeniškai

 

Žuvys

 

Būdo bruožai:polinkis plaukti pasroviui,suvokti pasaulį tokį,koks jis yra,atidėlioti reikalus ir delsti.Tingumas,nepraktiškumas,nepareigingumas.Vaizduotė,svajingumas,intuicija,j

autrumas.Vienatvė,užuojauta žmonėms,pažeidžiamumas.Polinkis ginčams,įžeidumas,atlaidumas.

Ligos:skrandžio susirgimai,kepenų,plaučių ligos.Polinkis peršalimams,plaučių uždegimams.

 

Jei sergate viena ar keliomis ligomis,kurios jums nepriskirtos,reiškia jas užsitarnavote jau šiame gyvenime.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes as irgi esu zuvyte.bet ka raso apie si zenkla man ne viskas tinka,turiu uzsispyrusi charakteri.esu liniksma bet nemeniskos sielos kaip budinga zuvims pagal horoskopus


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tavo meniška siela dar neatsiskleide.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

agapas manetokios net nera net ne i ta puse,nors yra taisykle nekada nesakyk nekada


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
agapas manetokios net nera net ne i ta puse,nors yra taisykle nekada nesakyk nekada

O gal tiesiog tam turi ateiti laikas? :mda::alutis:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2007-ųjų metų horoskopas

 

Šiais metais žuvies ženklo žmonės plauks per gyvenimą ramiai, pasroviui. Sėkmė ateis savaime. Jums tereikia rūpintis savimi ir savo sveikata. Nepersidirbkite, daugiau įsiklausykite į save, atraskite ramybę, harmoniją. Šiais metais patariama rūpintis ne karjera, o papildomų žinių įgijimu, įtvirtinimu; pasisemti naujos patirties. Sėkmingiausias metas – vasario-kovo mėnesiai. Visi darbai šiuo periodu bus sėkmingi. Kovo-rugsėjo mėnesiai bus sunkesni, šiuo periodu nesiimkite rimtų darbų. Asmeninis gyvenimas šio ženklo žmonėms puikiai seksis. Vienišiams nusimato lemtingas susitikimas vasario mėnesį, nepraleiskite jo. Tiesa, vasarą, birželio ir rugpjūčio mėnesiais reikėtų nepulti stačia galva bet kam į glėbį. Vienkartiniai santykiai neduos jokios naudos. Jeigu jau pernai turėjote širdies draugą, šių metų vasarą-rudenį – tinkamiausias laikas susituokti. Tokia santuoka bus ilgalaikė, tvirta.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu dievui choroskopas nieko blogo nezada zuvytem :flowers:


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
2007-ųjų metų horoskopas

 

Šiais metais žuvies ženklo žmonės plauks per gyvenimą ramiai, pasroviui. Sėkmė ateis savaime. Jums tereikia rūpintis savimi ir savo sveikata. Nepersidirbkite, daugiau įsiklausykite į save, atraskite ramybę, harmoniją. Šiais metais patariama rūpintis ne karjera, o papildomų žinių įgijimu, įtvirtinimu; pasisemti naujos patirties. Sėkmingiausias metas – vasario-kovo mėnesiai. Visi darbai šiuo periodu bus sėkmingi. Kovo-rugsėjo mėnesiai bus sunkesni, šiuo periodu nesiimkite rimtų darbų. Asmeninis gyvenimas šio ženklo žmonėms puikiai seksis. Vienišiams nusimato lemtingas susitikimas vasario mėnesį, nepraleiskite jo. Tiesa, vasarą, birželio ir rugpjūčio mėnesiais reikėtų nepulti stačia galva bet kam į glėbį. Vienkartiniai santykiai neduos jokios naudos. Jeigu jau pernai turėjote širdies draugą, šių metų vasarą-rudenį – tinkamiausias laikas susituokti. Tokia santuoka bus ilgalaikė, tvirta.

 

Na tai taip išeina, kad reikės suktis vasario mėnesį, o vasaris jau visai čia pat... Na ka reikės mastyt kažką ir daryt...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as irgi esu zuvyte,bet kiek skaitau horoskopus tai tik dalinai teisybe raso isvis ne meniskos sielos esu kaip budinga zuvytem ,megstanti romantika :D


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meniška siela tai nebūtinai dailininkė, poetė ar muzikantė... Užtenka tiesiog žavėtis paveikslais, poezija ar muzika. Jei tai tau patinka, jau esi meniškos sielos ir žuvų atveju.


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

EI!

Prasideda mūsų gimtadienių sezonas. Kur visos žuvytės išsislapstė?


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
EI!

Prasideda mūsų gimtadienių sezonas. Kur visos žuvytės išsislapstė?

 

Į bunkerius sulindom :)


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.