Pereiti prie turinio
oksana

reklama

Rekomenduojami pranešimai

O man atrodo,kad nesamone tas Sauna belt dirzas.Gi isprakaituojam vandeni,ne riebalus.Atsigersi ir vel svoris bus toks pat...Gal as ir klystu... :baby:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako, kad gerai prekei reklamos nereikia. Nesusigundau reklamuojamomis prekėmis. Dažniau perku tai, kas pasiteisino per laiką arba ką pataria pažįstami ir žinau, kad jie tai naudoja.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu girdejusi jog tv shopo prekes yra nekokybiskos, kiek tiesos nezinau, labai noriu nusipirkti siurbli, bet kazkaip abejoju kad jis ten bus geras


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stengiuosi net nežiūrėti tų reklamų...O kadangi TV beveik nežiūriu, tai įmanoma...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

daznai susigundau reklamuojamais dalykais :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesigundau visiškai :flowers: Yra reklaminių klipų, kurie man patinka, bet vistiek tų daiktų neperku :flowers:


1.gif

 

1.gif

 

1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi dek reklamu auku,

vyksta prezentacijos estkom, tokios firmos, prekybos centruos, duoda skrajutes atseit automobiliui islosti, o is tikruju tai, paskui tavo duomenis naudoja savo tikslais, paskambina sako kad laimejai vakariene tam tikroi kavinej, turi ateiti tam tikru laiku. pasirodo ten prezentacija, ir jie bando ipirsti laaabai brangias prekes, kuris turi pirkti tuctuo, netgi lizinga sutvarko iskart.

aisku vakariene buna, nuo kurios tik dar labiau norisi valgyt :D, visaip kaip bando sugundyt prekem kuriu kainos tai nuo keliu tukstanciu. zodziu taip iesko auku :brunette:

ir visada atsiranda kas susigundo, nors tai gali buti irgi triukas su pakistu jauku.

 

as tai pavalgiau ir isejau, po to dar man skambino dar bande prispaust kad pirkciau, bet kaip sakant ne tas klijantas, kuris pinigus dovanoja netikeliams :D :D


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes irgi esam papuolę ant tokio eastcon kabliuko, aš buvau užsisakius garų sistemą, bet vėliau kaip paskaičiau atsiliepimus, tai atsisakiau

nesinorėjo už kažkokį š... mokėti kelis tūkstačius litų


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai net nepildau tu skrajuciu, ir taip aisku, kad niekas automobilio uz dyka nedovanos, jis tik pritraukimui...


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niu nebuvau dar taip susukta. ir skrajuciu nepildau niekad..... netikiu laimejimais kazkaip-kad uz alaus buteliuka laimetum visa automobili- nerealu :geda:

siaip patinka ziuret reklamas- dievinu kazka naujo pamatyti, bet kad begciau ir pirkciau-tokio nera..... niu jeigu reklamuoja nuolaidas parduotuveje ant tam tikru prekiu tai tada jo.......:flowers:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.