Pereiti prie turinio
Nicole

Amerika

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manote? Ar Amerika, tiksliau JAV, vis dar ta salis, kur visi nori vaziuoti ir pradeti geresni gyvenima? :mirksiukas[1]: Pasidalinkime ispudziais, gal kas ten lankesi ar turi giminiu ir pan. ?

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man sita salis visiskai ne savjoniu salis.mano vyras nori labai ten vaziuoti manydamas kad tenais daug geresnis gyvenimas negu kad tuoj pacioj anglijoj.bet as tenais visai nenoriu-netgi buvome del sito susipyke,kad jeigu jis gautu viza tai vaziuotume visi,bet as sakau kad nevaziuosiu-nenoriu tenais.man gerai ir anglijoje.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten ne svajonių, o galimybių salis...

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisi esi, Indrute :mirksiukas[1]: as tiek daug visokiu nuomoniu esu prisiklausius, kad labai sunku nuspresti, kaip gi is tiesu yra, nes pati ten dar nebuvus..Taciau maniskis ten, tiksliau Kalifornijoje, lankesi keliems menesiams ir grizo su puikiais ispudziais...O mano bendradarbe gyveno keliolika metu Bostone ir jai nepatiko amerikieciu gyvenimo budas..Dar kita drauge pertraukomis gyveno ir dirbo Niujorke ir turedama galimybe vaziuotu ten gyventi..

As pati noreciau Amerikoj gyventi vien tik del oro, t.y. amzinos vasaros, bet tuo paciu bijociau tu visokiu katastrofu, o kalbant apie gyvenimo buda ir galimybes, manau, kiekvienas zmogus gali daug pasiekti bet kurioj saly, priklauso tik, kaip labai jis to nori :mirksiukas[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien mano mama tapo pilnaverte amerikos gyventoja. Anksciau turejo tik darbo leidima ir SS, o siandien gavo zalia korta :lol:

Redagavo Nicole

Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar Amerika, tiksliau JAV, vis dar ta salis, kur visi nori vaziuoti ir pradeti geresni gyvenima?

 

Visi bega , o mes likę "durneliai '' keliam savo salies lygi , plusam , taikstomes su kvailais istatymais , mokam nezmoniskus mokescius , islaikydami tų ieskancių lengvesnio gyvenimo tevus pensininkus :super:

Geresni gyvenima ... :ps: kaip bebutų sunku gyvent cia - Lietuvoj , niekada neiskeisiu jos i jokia Amerika ar kita sali , pakeliaut savaitei ar pailset sutinku , bet neilgiau :rolleyes:

Redagavo Nicole

DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visam laikui isvykti is cia nenoriu,ta?iau padirbeti ir bent kiek pagerinti cia savo buiti-labai noriu :baby: Deje,neturiu galimybes.

Gal turit kokių rimtų pasiulymų?

Redagavo Nicole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visi bega , o mes likę "durneliai '' keliam savo salies lygi , plusam , taikstomes su kvailais istatymais , mokam nezmoniskus mokescius , islaikydami tų ieskancių lengvesnio gyvenimo tevus pensininkus :hm:

Geresni gyvenima ... ;) kaip bebutų sunku gyvent cia - Lietuvoj , niekada neiskeisiu jos i jokia Amerika ar kita sali , pakeliaut savaitei ar pailset sutinku , bet neilgiau :doh:

Ir mokesim tuos nezmoniskus dar gal kokius 20 metu.... :baby:

Nemanau kad zmones tiesiog iesko lengvesnio gyvenimo, tiksliau ne visi ... Paprasciausiai kitose salyse viskas yra daroma zmoniu naudai, o pas mus ... :D

Redagavo Nicole

DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as kazkaip paskutiniu metu vis dazniau pagalvoju apie galimybe ten gyventi :rolleyes: nors pirmiau reiktu ten nuvaziuoti atostogoms ir pasiziureti savomis akimis, kaip viskas yra..Pasirinkimas butu JAV arba Australija :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ten ne svajonių, o galimybių salis...

visiškai su tavimi sutinku :) Nežiūrint pastarųjų metų nuosmukio, ten, mano manymu, vis dar yra ką veikti. Teko toje šalyje šiek tiek pabuvoti ir tuo metu buvau labai užsidegusi išsitempti ten ir visą šeimyną, bet kad MB nepasirašė tokiai "aferai" :D , tai taip ir nusėdau LT ^_^

 

Nicole, aš irgi kartais pagalvoju, kad jei ne JAV ar Kanadoje, tai visai norėčiau gyventi Australijoje ar N.Zelandijoje. Iš Europos šalių rinkčiausi Islandiją :alutis:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.