Pereiti prie turinio
uogyte

BIOK kosmetikos gaminiai

Rekomenduojami pranešimai

Isbandziau va toki krema, nu zinokit jis siaip palyginus nebrangus, bet mano odai ziauriai tiko. Ka jus naudojate is sios kompanijos? :icon_king:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naudojau "Margarita"drekinamaji krema-man tiko ir patiko.Dabar naudoju ranku krema"Margarita" su saltalankiais-negalvojau,kad pades rankoms,nes buvo labai siurkscios,bet labai padejo. :mirksiukas[1]:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reikes ir man ta kremuka rankom isigyte, nes labai jau sausa oda manau, kad si kosmetika yra tikrai kokybiska :icon_king:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju maitinamaji ir drekinamaji kremus, esu patenkinta


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visai neseniai atradau ir esu labai patenkinta Biok Rasa kremais veidui :mirksiukas: Naudoju pakaitomis drėkinamąjį iš naujausios serijos ir dieninį su UV filtrais (nuo pirmųjų raukšlių, 25+). Abu mano išsausėjusiai odai labai tiko, pati buvau nustebusi, kad ir pigi kosmetika gali būti išties gera. Dar labai patinka Margaritos kojų kremai, turiu maitinantį su mėtų aliejumi ir dezodoruojantį su arbatmedžiu :rolleyes: Ir dar esu bandžiusi Margaritos šampūnų ir balzamų, taip pat visai likau patenkinta, ypač dilgėlių šampūnu, kuris sustabdė plaukų slinkimą. Manau, kad tuoj įsirašysiu į šio kosmetikos gamintojo ištikimų gerbėjų gretas :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.