Pereiti prie turinio
Snapė

AMWAY

Rekomenduojami pranešimai

Ar naudojate AMWAY produkcija? A? asmeni?kai nieko nebuvau gird?jus iki ?iandien(nors ir ?iandien ne k? i?girdau).

Tai va, mano draug? prad?jo pasakot apie ka?kokias stebuklingas servet?les, u?sitepi ko nors ir i?ima visas d?mes, net ir burokus ar bra?kių sultis. ?od?iu pavadino skalbimo ma?ina rankin?je.

Ji nei platina ?ių dalykų nei k?, tad ja pasitikiu, vienintel? draug? kuri antipati?ka platinamiem dalykam, bet jai ?si?l? brolien? pabandyt. Sako steb?klas :doh: Greit nul?kus atve?? ir man vien? pokel? tų servet?lių.

Dabar sakau reik eit apsikleckint ir bandyt valyt.

 

Na b?tų ?domu i?girsti ir j?sų nuomones apie ?i? produkcija.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries keleta metu ir as platinau sia produkcija ir tikrai buvau ir esu patenkinta visais produktais. Tada dar nebuvo tokiu serveteliu, apie kurias cia rasai, bet manau, kad tikrai turi buti puikios. As pati naudojau AMWAY kosmetika, balinimo priemones, skalbimo miltelius, langu valikli, orkaites valikli, dantu pasta it kt. Tikrai geri produktai, be to yra koncentruoti, todel labai mazai reikia, pagaminta is naturaliu produktu, zodziu visi pliusai ir ne vieno minuso, taip, kad tikrai nenusivilsi :doh:, sekmes


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?tai kaip tos servet?l?s atrodo

DSC00591.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu va užteko foto ir galiu pasakyt, kad žinau šitą produkciją. Esu pirkus dantų pastą ir Loc universalų valiklį ir loc virtuvei (berods taip vadinosi). Dantų pasta nusivyliau, Loc valiklis buvo visai nieko, bet, kad nuostabus (kaip kad reklamavo) tikrai :doh: , na o tas virtuvei tai irgi pusė velnio. Nieko neužsisakiau antrą kart, nes nemanau, kad kaina atitinka kokybę (valymo atžvilgiu). Pamenu pasakojo, kad tai necheminis valikliai, tad sveikatai nekenkia, gal dėlto ši produkcija tokia brangi (na bent vienkartinė įmoka - užtenka ilgai). Visad norėjau pabandyt skalbimo miltelius, bet brangūs labai. Mano bosė turėjo indų ploviklį, sakė labai patenkinta.

 

Ir dar prisiminiau...prie to virtuvinio valiklio pirkau purškiklį (paprastas, kaip gėles purkšt ar.pan.). Mokėjau apie 8Lt, o buvo visiškas š, vėliau naudojau jį tik dozavimui :lol: va dėl šito, tai buvo gaila pinigų...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal ?inot kur galima b?tų pa?i?r?t jų kataloga?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar sakau reik eit apsikleckint ir bandyt valyt.

 

Tai kai apsikleckinsi is karto ir parasyk ar padejo :doh:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad padės, ant šviežių plėmų valiklis veikė puikiai. Va kur įsisenėję, tai jau sunkiau. šiaip tikrai būtų įdomu pamatyt katalogą su kainom...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dabar sakau reik eit apsikleckint ir bandyt valyt.

Tai kai apsikleckinsi is karto ir parasyk ar padejo :doh:

 

 

Bijau kleckint r?bus, eisu apkleckinsiu kok? ?kudur? :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal ?inot kur galima b?tų pa?i?r?t jų kataloga?

o tai tavo drauge neturi jo? siaip tai visi konsultai turi tuos katalogus. Mano drauge anksciau turejo, dabar nezinau ar turi bet galiu paklausti jei ka, tai bus proga atvaziuoti :doh:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o tai tavo drauge neturi jo? siaip tai visi konsultai turi tuos katalogus. Mano drauge anksciau turejo, dabar nezinau ar turi bet galiu paklausti jei ka, tai bus proga atvaziuoti :D

 

 

Mano draug? gi ne platina ra?iau. O a? pirkt daugiau nieko nenoriu tik ?iaip pa?i?r?t ?domu :rolleyes:

 

(na bent vienkartinė įmoka - užtenka ilgai).

 

O kas ?ia per vienkartin? ?moka, kiek pnigų? :blink:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai žiūrint ką perki. Tie skalbimo milteliai, kurių taip norėjau, tai pokelis apie 80 litų kainavo. Jų bent jau teoriškai turėtų užtekti labai ilgam, tada kaina buvo panašiai kaip bonux miltelių (agentės taip palygino vieno skalbimo kainą), nu jei būčiau 100 proc. garantuota, kad plaus kaip reklamoj ir užteks taip ilgai, tai pataupius nusipirčiau, bet dabar, tai nea. O pvz. 1ltr loc univarsalaus valiklio kaina tada buvo 26 Lt. Užteko tikrai ilgai, bet ...

 

Čia gal ta 'įmoka' tave klaidina, gal netaip išsireiškiau..norėjau paskyt, kad produkcija nėra baisiai brangi, nes jos ilgam užtenka.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na mano mama siuo metu platina ir labai patenkinta :rolleyes: O del produktu, pasiziurek si puslapiuka, ten toliau yra visokiu nuorodu, kur galima pasiziureti kainas ir aprasymus (gaila, tik angliskai) :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.