Pereiti prie turinio
uogyte

Mėgstamiausios Gėlės

Rekomenduojami pranešimai

mhm :rolleyes: man irgi visai nieko.ai va dar prisiminiau.man begalo grazios snieguoles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
mhm :rolleyes: man irgi visai nieko.ai va dar prisiminiau.man begalo grazios snieguoles

grazios :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dievinu rozes


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man vyras visada perka rozes :mamba: grazios geles :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man paeios gra?iausios geles baltos lauko ramuneles. tinka ir namines :bigsmile:


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man visos geles yra nuostabiai grazios net ir pievu geles,bet labiausiai megstu rozes baltas ir bordines-tamsiai raudonas.nemegstu geltonu geliu,bet siaip sita spalva yra grazi-rubu ar kitu dalyku bet tik ne geliu


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man visgi graziausios tulpes ir orchidejos, bet patinka visos geles..dar pasiilgstu pakalnuciu ir zibuokliu..mano mama labai jas megsta, tai as mazesne budama visada stengdavausi paciu pirmuju mamai parnesti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei gauti dovano ar ?eip tai a? megstu HERBERAS jos man patinka savo paprastumu .Jei kalbeti apie auginamas namuose geles tai a?"mir?tu "del kaktuso :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Jei gauti dovano ar ?eip tai a? megstu HERBERAS jos man patinka savo paprastumu .Jei kalbeti apie auginamas namuose geles tai a?"mir?tu "del kaktuso :pack2_thumbup[1]:

man irgi kaktusai patinka :pack2_thumbup[1]: bet daug kartu teko nuo nukenteti :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors vienas vazoninis 'kvietkas', kurio taip lengvai nenuskriausi :laugh:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dovanu gauti noreciau bet kokias geles-skirtumo nera. :pack2_thumbup[1]:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visos geles grazios,bet labiausiai sirdi dziugina gladioles-kardeliai.Tik kad sios geles buna tik vasara.O dovanu gauti malonu bet kokias geles ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.