Pereiti prie turinio
uogyte

Kokį mob. telefono ryšio planą pasirinkot?

Kokį mob. telefono ryšio planą pasirinkot?  

64 nariai prabalsavo

  1. 1. Kokį mob. telefono ryšio planą pasirinkot?

    • Omnitel
      15
    • Bite GSM
      22
    • Tele2
      25
    • Kita...
      2


Rekomenduojami pranešimai

Mano bitės planas kuris buvo kad į visus bitės tinklus galėjau skambinti jau pasibaigė. Tai praloju virš 200lt per mėnesį llaime: tai turiu dar ir pildyką, žinutės nemokamai, dieną skambinti tik pusę cento, naktį nemokamai, tai 20lt kelintas mėnuo neprakalbu :) Jau vieną kartą galvojau saskaita pasibaigė, o pasitikrint nemokėjau ir niekur neradau internete, tai pervedžiau 20lt ir paskui jau išmokau pasižiūrėt kiek saskaitoj turiu, tai buvo 43lt :victory:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pas mus šeimoj bite online įsivyravo, iš pradžių tik vyras įsigijo, pamatėm kad apsimoka kai tarp savų tik 4 ct kainuoja, tai ir aš įsigyjau, dabar su vyru ir draugėm kalbam pigiai :victory:

 

O kam su vyru telefonu kalbėti? Namie neatsišnekat? Na, nebent jaunavedžiai, tai tada suprantu...Mes su vyru telefonu kokį kartą per mėnesį pasišnekam...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai Omnitel naudoju. Turejau ir Bite ir Tele2, bet mano poreikius kazkaip labiausiai patenkino Omnitel. Namie dar ir Teo naudoju.

 

Su zmona gyvenu jau beveik 11 metu, bet per diena skambinames maziausiai 3 kartus. O vakare susitike namie irgi turim apie ka pasneket. Taip kad jusu nuostaba man apsoliuciai nesuvokiama!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kam su vyru telefonu kalbėti? Namie neatsišnekat? Na, nebent jaunavedžiai, tai tada suprantu...Mes su vyru telefonu kokį kartą per mėnesį pasišnekam...

Su saviskiu per diena skambinames maziausiai 5 kartus ir bendraujame tikrai ne 5 minutes, maziausiai 10 min., ir daugiau <_ :unsure:>


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano Omnitel ir telefoniuka gavau dovanu ir pasirinkus kad su vyru galiu kalbeti nemokamai....man tai labai patinka jau daug metu esu Omnitel vartotoja.


erika1.gif

 

Dovanėlėflow14.giflabas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifpinigai.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pats pirmas buvo omnitel tinklas, bet perbėgau į bitę, nes brangoka buvo omnitel.Dažniausiai į bitę skambindavau. Dabar planuoju dar labas įsitaisyt, nes pažiūrėjau, kad taip daugiau sutaupyčiau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes turim po 2 tel. Pas vyra bite ir omnitelis, pas mane bite ir tele2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane teledema. planas neblogas tik netikiu, kad sumoku tiek kiek prakalbu. bendravimas su kolegom nieko nekainuoja o i kitus tinklus retai skambinu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

virš 10metų buvom Omnitel vartotojai, bet nuo praeito mėn perėjom į tele2, nes Omnitelis visai nebesiskaito su klijentais, tik tiek kad labai jaučiasi tele2 silpnesnis ryšys.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokiam mieste tu gyveni?


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mes pasirinkom su vyru tele2 atrodo plepys ,gerai ir net nz :mirksiukas: na bet kalbam tarpusavyje nemokamai i kitus tinklus 17 ct ,o abomentinis tik 17 lt


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėjau nuo Omnitelio ir dabar dar tam tinkle,todėl,kad daugelis pažystamų irgi jį turėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.