Pereiti prie turinio
Vasara

Seksas ir miestas.

Rekomenduojami pranešimai

Ar jums patinka ?is serialas, nuolat pykstuosi su vyru, jis neleid?ia man jo ?iureti, o kaip jus?Man jis ?iauriai patinka... :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais pasiziuriu, bet nepasakyciau, kad butu baisiai idomus. Greiciau kazkoks durnas :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I? man?s vyras ?aiposi, bet leid?ia...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
I? man?s vyras ?aiposi, bet leid?ia...

:laugh: :laugh: :laugh: O mas sako, kaip tu gali ziuret apie tas sliuxas :laugh: :drinks_drunk[1]: Bet man visai nieko , tas serialas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O mani?kis dar prideda, kad joks normalus vyras su tokiom pabaisom nenores.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar jums patinka ?is serialas, nuolat pykstuosi su vyru, jis neleid?ia man jo ?iureti, o kaip jus?Man jis ?iauriai patinka... :pack2_thumbup[1]:

man tai nelabai :drinks_drunk[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

toks pasiziurejai ir pamirsai, lengvo siuzeto, nerimtas ir sieks tiek tuscias. zodziu negaliu deti nei pliuso, nei minuso, bet siaip neziurejau ir kartojimo neziuresiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O a? gal kokia u?sibuvus romantike... A? taip pat kaip Kere rekeiau pro balkona pamaeiusi Pary?io... Mane traukto toks vyri?kis kaip ?aunusis(kuris pasirodo reikiamu momentu...) Tas darbas su kompiuteriu-pana?us a mano... Man gra?u gra?us rubai, gra?u gra?us ?mones, jausmai.... man patinka ?iureti "Seksas ir miestas". Galiausiai tie pusryeiai su draugemis..... Man patinka....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man tai vienas i? nerealiausio serialo...Dievinu ja...Lygiai taip pat kaip Sopranus....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:clap: A? irgi dievinu ir Sopranus, ir Seksa ir miesta :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ?itas serialas nerealus. Ankseiau ?iuredavau visas serijas i? eiles kai rode per TV3, bet dabar kai jau ka kartoja per Tango TV, tai ir pamir?tu pa?iureti, nes rodo berods sekmadieniais. I? persona?o, tai labiausiai patinka Kere. Noreeiau tureti tokias kruvas bato ir drabu?io kiek ji turi. :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man jis taip pat patiko,bet labai jau velai rode per TV3,tai ne visada sulaukdavau. o dabar per Tango ziureciau,bet nematau sito kanalo :piktas


20031022 4.55 gime Kotryna

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.