Pereiti prie turinio
fainuolis

Ar verta pirkti tele loto

Rekomenduojami pranešimai

Vienas sitaip is pykcio televizoriu sudauze


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ju neperku,nes jei perku tj dazniausiai nelaimiu, tad nemanau kad apsimoka ;}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanau, kad apsimoka. Bet dažniausiai nusiperku kelis. Durnas įprotis, nors ir nieko nelaimiu :rolleyes:


S4300002.jpg.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai neperku,nes manau,kad pats kol neuzsidirbsi nieko nelaimesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kartais nusiperku, nors ir netikiu kad laimesiu, daugiausiai 8lt laimejau. viena karta 50 bilietu turejau, ir net kampu nelaimejau


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

niekad neperku, nes visvien nieko nelaimėsiu :flowers:


mik_min.png1h1i0j123c757j3j0j4d26233336333b7326233337313b206476796e756b616d73.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oi butinai retkarčiais nusiperku, nes kaip gi laimesi jai nepirksi bilieto, apie tai net anekdotas yra:

 

suvalkietis vis melsdavo kad dievas padetu jam islosti milijona, ir viena diena angelas klausia dievo:

-Kodėl Dieve neleidi žmogui išlošti tu pinigu? O Dievas ir sako, tai ka aš dar ir bilieta turiu nupirkti ?

 

nu lygtai taip skamba anekdotas. Tai va reikia pirkti bilietus :rolleyes:


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as kiekviena savaite zaidziu :wacko: , bent po viena bilietuka turiu, kartais islosiu kazkiek, bet nedaug...

ko gero tai jau tapo iprociu, esu su Tele loto nuo pat zaidimo pradzios, esu netgi dalylavusi Lapiu studijoj kai filmavimas vyko, taciau nieko nelaimejau tada :geda:)

Tikiuosi vis delto kazkada Islost Milijona :D :)


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neperku... nzn net kodel

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai beveik kiekvieną savaitę perku, bet pastaruoju metu pastebėjau, kad kai žaidžiami kampai, tuomet labai mažai krenta mėlynų ir žalių, o kai kampai baigiasi tada žali ir mėlyni kamuoliukai pradeda kristi


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.