Pereiti prie turinio
Nicole

Fotoaparatas

Rekomenduojami pranešimai

pakeitem ir mes fotika, nes anas jau atgyvena :lol:

bet as tik uz olymusus, jis kazkur virs 900 6.1 atrodo megapikseliu didelis ekranas na ir visokiu pribumbasu, dar ir atminties korta pirkom, :D

o koks tikslus pavadinimas?

 

Eitvyde,kada planuoji pirkti? Ar tik domesi?

Man taip pat nepatinka kad dabar yra daug fotiku,kur reikia kiekviena karta keisti nusttymus,as su savo bet kada fotografuoju ir praktiskai visos foto gaunasi vienodos.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei žinočiau kokį pirkti, tai apsispręsčiau labai greitai.. imt planuoju išsimokėtinai :)

Tik neturiu nieko kas nusimanytų apie juos, tai jau pora mėnesių trypčioju vietoj ir turbūt trypsčiosiu kol kas nedurs ir nepasakys, kad toks atitinka tavo reikalavimus :hm:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano fotkias tai visų keikiamas SONY. BEt drysčiau apgniti savo mažylį. Nenoriu keisti į jokį kitą :rolleyes: Štai toks

Sony%20SONY%20DSC-P200.jpg

 

7.2 megapikselių. 3X priairtinimas, 2X skaitmeninis priartinimas. Dabar lietuvoje apie 1100lt kainuoją. Pirkau prieš pusantrų metų, amerikoje, kiek ten kainavo jau net nebepamenu :pana3:

 

Visada mano rankinėja, visai nedidelis nu man tai idealiausias :super:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as vat ir pradejau vel ziurinet fotikus... manajam jau 3 metukai... norisi kazko naujo :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai jeigu dabar pirkčiau tai tik jau didelį, profesionalesnį, kaip pirmai rodė nikolė, su dideliu objektyvų, didele raiška ir t.t. :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as ir ziurineju kazka panasaus... nesinori visai paprasto :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O as galiu pasakyti, kad kicules fotikas geras ir dar ne su visais naujais galima ji butu lyginti. Mes turime Olympus 6.0, bet jo kokybe prastesne nei kicules fotiko,


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu,aciu ledi_x :super:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Indrute, bet kad tavo fotiko nuotrauku labai labai liuks kokybe :victory::pana3::super: kodel sakai, keikiamas visu? as kaip tik noreciau maziuko, kad tilptu man rankineje :hm: Ir Kicules fotoaparato labai liuks kokybe :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aš turėjau omenyje kad keikiamas SONY. Nes iš visų pusių tik ir girdžiu kad sony paskutinis š... ir , kad sony tegu gamina telikus kaip gamine ir nekiša nosies kur nereik ir t.t.

Man maniškis tai pats pačiausias :hm:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O as galiu pasakyti, kad kicules fotikas geras ir dar ne su visais naujais galima ji butu lyginti. Mes turime Olympus 6.0, bet jo kokybe prastesne nei kicules fotiko,

o dar visai nesenai atradau dar daugiau nustatymu :super:

net juokas ima :mirksiukas: :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.