Pereiti prie turinio
Nicole

Fotoaparatas

Rekomenduojami pranešimai

Etaruj , užjaučiu :rolleyes:

iaubas kažkoks... mane tai pyktis ima kai viska visada nuo saves nurašo... Kam tada garantis reikalingas?

Beje, kokiu atvėju tada skaitosi gam-nis brokas :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Etaruj , užjaučiu :rolleyes:

iaubas kažkoks... mane tai pyktis ima kai viska visada nuo saves nurašo... Kam tada garantis reikalingas?

Beje, kokiu atvėju tada skaitosi gam-nis brokas :doh:

,,,skaitau taip, jei duota europinė garantija 2 metai, jis ir turi veikti 2 metus( nors jie nurašo jog į mūsų šalis garantija 1 metai, dar ten visokios smulkmenos apie kurias į ateitį reiks pasidomėti, ir tuo skūndėsi ne vienas pažystamas), nebuvo numestas, negavęs drėgmės ir smėlio, kaip daiktas kainuojantis 4 tūkst. rekomenduojamas gero techniko gali greitai sugęsti ? Be to juk rekomenduojama investuoti į objiektyvą o ne į fotoaparatą.... :flowers: investavau , o gavau katę maiše....

Pikta jog man bado įrodyti, jog aš jį blogai naudojau, ....vot.... :) ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
,,,skaitau taip, jei duota europinė garantija 2 metai, jis ir turi veikti 2 metus( nors jie nurašo jog į mūsų šalis garantija 1 metai, dar ten visokios smulkmenos apie kurias į ateitį reiks pasidomėti, ir tuo skūndėsi ne vienas pažystamas), nebuvo numestas, negavęs drėgmės ir smėlio, kaip daiktas kainuojantis 4 tūkst. rekomenduojamas gero techniko gali greitai sugęsti ? Be to juk rekomenduojama investuoti į objiektyvą o ne į fotoaparatą.... :flowers: investavau , o gavau katę maiše....

Pikta jog man bado įrodyti, jog aš jį blogai naudojau, ....vot.... :) ....

...Galu gale mažiau šokolado valgysiu, taupymo sumetimais... :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai užjaučiu, isivaizduoju kaip pykta ir skaudu :rolleyes: Pas mus išvis nusipirkai daikta ir džiaugkis kad gerai veikia, nes kitaip... Jau aš patyriau tą dalyką kai reikėjo aiškintis :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Etaruj, :yes:

 

:flower: :unsure: :hm:

 

gal dar pavyks suremnotuoti ir viskas bus OK? :hm:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Etaruj, jau tikrai žinai kad suremontuos? Lyg ir sakiai kad meistras kažkada pasakys ar remontuojamas, tai kaip suprantu remontuojamas ane?

Smagu tada labai :rolleyes:

 

P.S. Kiek kainuos remontas ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Etaruj, jau tikrai žinai kad suremontuos? Lyg ir sakiai kad meistras kažkada pasakys ar remontuojamas, tai kaip suprantu remontuojamas ane?

Smagu tada labai :victory:

 

P.S. Kiek kainuos remontas ?

....jau žinau jog suremontuos, kaina apie 600lt, jei neatlenks užsilenkusio sparnelio ir keis diafragmos mazgą.....fc879f8e9ecb72482b01cc2b30a0921e.gif....tiesiog žinau jog pas šį meistrą bus padayta ilgam ilgam ilgam naudojimui..... :victory: Jį rekomendavo Mikas Binkis, o šiuo žmogum aš pasitikiu.... :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siaubas etaruj užjaučiu :flowers:


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai turiu Sony 8.1 mln. Sony firmos pirkau, bet man nepatinka jame vienas dalykas, tas kad kaip fotkinu koki daikta, kaip spaudziu fotkinti, kol nufotkina užsilaiko apie 5s tada tik gaunasi fotos. :flowers:

t_productfotom_62d0a37.jpg

 

Dar ne i tema :victory:

Kur jus išsisaugojote savo nuotraukas perkeltas i kompa? Galvoju gal flash reikia irašyti fotos ar geriau cd?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Dar ne i tema :geda:

Kur jus išsisaugojote savo nuotraukas perkeltas i kompa? Galvoju gal flash reikia irašyti fotos ar geriau cd?

Camelia, štai čia yra tema "Kaip ir kur laikote savo nuotraukas?" :flowers::victory:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikos,

Seniai pas jus lankiausi, na bet jau vos kelios savaitės liko iki dekreto ir vėl atsiras smagiems pomėgiams laiko :)

 

Visai neseniai ir mes įsigijom rimtesnį fotiką - Nikon D90 + AF-S DX Nikkor 18-105 mm f/3.5-5.6G ED VR Lens, tai mokinuosi juo naudotis, labai jau rankos niežti :flowers:

Važiavo jis jau ir į pirmą atostogų kelionę su mumis - Norvegijoje gamtą su juo šaudėm. Tyrinėjom nustatymus vis pasiginčindami su vyru (abu gi tokio pačio lygio "fotografai" :super:), abu tuos pačius vaizdus pliaukšėjom - tipo kurio geresnis kadras bus :ps: rezultate parsivežėm visą krūvą beveik vienodų vaizdų - jei fiordas, tai kokia 20 panašių kadrų, jei kalnas su gražiais debesim ar kriokliu - trigubai tiek to pačio kalno nuotraukų :flowers: 16 GB atminties kortelė užsipildydavo per kelias dienas (aišku nustatyta kokybė High, dydis Large :flowers:) - periodiškai teko persikeldinėti nuotraukas į PC (senukas vos atlaikė tokį krūvį), na bet į kelionės pabaigą buvo juntamas šioks toks progresas, nuotraukos bent jau mums patiems atrodo pamažu gražyn ėjo :victory:

Dabar tik reik surast laiko atrinkt gražiausias, kurių nemažinsim (jų ir taip bus vos kelios), pratrint nevykusias ir sumažint likusias :)


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.