Pereiti prie turinio
TeaMan

Ar isivaizdojate save su kita ( kitu )

Rekomenduojami pranešimai

Ar kada nors isivaizdavote save su kitu zmogumi? Kaip jus manote jai taip galetu atsitikti, ar tai ka nors pakeistu jusu gyvenime?

:mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai isivaizduoju ir siuo metu nenoriu, nes turiu gera vyra :mirksiukas: O geri vyrai, kaip zinia, patvoriuose nesimeto :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nelabai isivaizduoju ir siuo metu nenoriu, nes turiu gera vyra :super:  O geri vyrai, kaip zinia, patvoriuose nesimeto :wink:

pilnai sutinku :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O gal jums gerai tiesiog todel, kad pripratote?Arba bijote ka nors keisti, ir todel, kad neisijaciate saugus?Shiaip zmogus toks sutverimas kuris gyvena pagal iprocius. Jus apie tai nesusimastete? O juk tas kuris nebijo pasikeitimu, buna zymiai stipresnis emocishkai uz ta kuris gyvena iprociais.

Na nezinau...Cia mano nuomone.Kiekvienas turi savo, ash savo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O gal jums gerai tiesiog todel, kad pripratote?Arba bijote ka nors keisti, ir todel, kad neisijaciate saugus?

Nemanau, kad cia pripratimo ar saugumo reikalas. Jei myli vienas kita, esi gerbiamas ir t.t , tai kokio velnio kazka keisti ar isivaizduoti kazka......, jei viskas seimoje yra gerai :hm: As manau jei bandai save su kazkuo kitu isivaizduoti, tai tavyje kazkas negerai :super:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka ir pasvajoti negalima, arba pamastyti kaip pasikeistu mano gyvenimas, jai butu kitaip ar anaip.

Labai jau jus rimtai ziuryte i gyvenima. Kaip sako musu kapelionas "gyvenk shia diena".Taip tipo shventajame rashte parashyta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kartais isivaizduoju, bet tuo laikoparpiu kai tarp musu nera viska gerai :) Juk niekada negali garantuoti, kas bus ateity, nei del saves nei del jo. Esam laimingi siandien, neaisku kas bus rytoj. :this[1]: (Cia tik pamastymas.)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As kartais isivaizduoju, bet tuo laikoparpiu kai tarp musu nera viska  gerai :)  Juk niekada negali garantuoti, kas bus ateity, nei del saves nei del jo. Esam laimingi siandien, neaisku kas bus rytoj.  :hm: (Cia tik pamastymas.)

Na va nors vienas zmogus kuris nebijo prisipazinti.Kad kartais pamasto apie tai....

:pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man sunku priprasti prie svetimo žmogaus, o prie savojo jau esu pripratus :grin: nelabai įsivaizduoju kažką kitą šalia savęs, bet kas čia žino kaip bus toliau :wink:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as tai pamastydavau ar galeciau bendraut su kitu zmogumi, bet mano vyras yra geras, as ji myliu ir kito zmogaus man nereikia.

 

Kam mintimis galvoti apie kita, jei yra gerai su mylimu zmogumi? Tai jau gaunasi sokia tokia neistikimybe :grin:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir cia ne neistikimybe, o tik tikimybiu teorija...matematika


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As negalvoju apie tam tikra zmogu, bet kartais pamastau, jei reiketu rinktis kita zmogu, koks jis butu, koks bendravimas kad vel tapciau laiminga. :mirksiukas: Nes juk buna, tamsiom minutem pamastai koks butu gyvenimas jei butum istekejusi uz kito :blink:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.