Pereiti prie turinio
TeaMan

Ar isivaizdojate save su kita ( kitu )

Rekomenduojami pranešimai

mes irgi su vyrioku daug apie tai kalbejom...bet as tikiu likimu, nes butent likimas mumi suvede...jei nebutu jis stojes mano kely, gal but butu kitas, arba isvis nieko nebutu...

o klausiant ar as galvoju, zinoma galvoju...ir galvoju ar butu tokie patys santykiai, ar kas nors butu kitaip...

ir cia ne neistikimybe, o tik tikimybiu teorija...matematika

 

Na va butenta apie tai ash ir norejau ishgirsti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as pamastau -kai buna gera,nes pagalvoju ar galetu but geriau su kitu nei dabar yra :geda: ,nes prisiminus buvusius man atrodo ,kad nebutu taip gerai kaip dabar yra :grin:

 

vienu zodziu :as laiminga ir kitas man nereikalingas :wub:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Namano nuoone nei viena moteris neisvenge pagalvojimo, nes kai rinkos sau gyvenimo palydova turejo ji palyginti su kitais :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

:) galvot apie kitus nėra nuodėmė - nesvarbu , kad tau šiandien gera ir atrodo visko gana , viską suteikia tavo mylimas žmogus , bet ... nežinai kaip pasisuks gyvenimas - tai ką šiandien skaitai miela , ryt gali nedžiugint tavęs , niekada negali visko žinot iki galo :grin: kartais visai faina pasvajot ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveikutes mergaiciukes!!!!! :clap:

As be saviskio neisivaizduoju nieko!!!!As su juo jau 5 meteliai Planuojame ir vestuves! Praita vasara,buvome issiskyre 3 menesius :rolleyes: ir man tai buvo didziule kancia! :swoon: Dauk kas is pazystamu man patarinejo,kaip praleisti si laikotarpi be jo.Kad linksmintis su kitais ir t.t.,savaime aisku namie nesedejau,bet su bernais taippat nevarinejau!Dirbau Nidoje,ten bernu buvo iki soties!Bet galvojau,tik apie savaji!Kai jis gryzo is Anglijos,buvo toks jausmas kad jo nemaciau visus metus!!!!!! :super: As tikiuosi kad toks issiskirimas buvo pirmas ir paskutinis!As ji be galo myliu!Jis man per valentino diena PASIPIRSO!!! :clap: Mano ilgai laukta svajone pagaliau issipilde!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš galėčiau su kitu. Tik kur tris vaikus dėti?

Neįdomu, kai pragyveni su vyru 10 metų ir viską apie jį žinai. Nė kalbėtis nereikia.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš galėčiau, ir gan dažnai pagalvoju, tik nelabai įsivaizduoju kaip tai turėtų atrodyti realiai. Ir visai ne dėl to, kad man su dabartiniu žmogumi būtų blogai. Jis pakankamai geras vyras, rūpestingas ir t.t. Betgi, kai daug metų gyveni, apsišlifuoji, pripranti, tada įdomumo dėlei norisi kažkokio paįvairinimo, naujų įspūdžių, tai ir lenda visokios mintys. Nežinau, ar toks atvejis ką nors pakeistų. Sunku atsakyti, kai dar realiai nesusidūrei su tokia situacija. 50/50 aš taip manau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš dažnai save įsivaizduoju su kitu vyru...pvz. su maniškio geriausiu draugu, arba su savo vaikystės draugu ir t.t..... O įdomiausia buna tada, kada suvysytai kokį vyrioka, žiauriai pažystama...Nuo to aš net kaifuoju :geda: ...

Bet tai nereiškia kad su kiekvienu ir einu į lova...Tuo labiau kaip turiu sielos drauga su kuriou mes jau daug metų kartu...Bet kaip ir sakė LIEPA, apsipranti ir nori nenori tu pradedi galvot apie kitus....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš dažnai save įsivaizduoju su kitu vyru...pvz. su maniškio geriausiu draugu, arba su savo vaikystės draugu ir t.t..... O įdomiausia buna tada, kada suvysytai kokį vyrioka, žiauriai pažystama...Nuo to aš net kaifuoju :) ...

Bet tai nereiškia kad su kiekvienu ir einu į lova...Tuo labiau kaip turiu sielos drauga su kuriou mes jau daug metų kartu...Bet kaip ir sakė LIEPA, apsipranti ir nori nenori tu pradedi galvot apie kitus.....

Labai geras poziuris i gyvenima, pritariu.

 

Na va, ishtraukiau ish jusu tiesos, o tai ish pradziu ka tu cia shneki, gal tau sheimoj negera, o pasirodo, kad visi apie tai pagalvoja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O aš galėčiau su kitu. Tik kur tris vaikus dėti?

Neįdomu, kai pragyveni su vyru 10 metų ir viską apie jį žinai. Nė kalbėtis nereikia.

Cia yra TIK 10 metu, sakyciau tai dar nedaug palyginus :sex: O juk nebutina deti vyro ar vaiku kur nors. Juk cia gali buti tik tavo asmeninis reikaliukas :)


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Cia yra TIK 10 metu, sakyciau tai dar nedaug palyginus :hm: O juk nebutina deti vyro ar vaiku kur nors. Juk cia gali buti tik tavo asmeninis reikaliukas :hm:

Teisyb? sakai, vaikus ir vyra a soda ar a kokias pramogas, o tuo tarpu :grin::sex:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na a? ir ?a klausima da?nai apsvarstau, ir galiu drasiai pasakyti, kad da?nai pagalvoju, kaip viskas buto jei nebuto taip kaip yra f030.gif Da?nai apie tai kalbu ir su vyru, nu jis sako neasivaizduoja sav?s su kita, o a? asivaizduoju a025.gif gal but del to kad iki jo turejau drauga su kuriuo buvome kartu 4 metus, ir jau buvau tvirtai asitikinus kad jis man skirtas, bet vat nuo tada ir pradejau vadovautis posakiu NIEKADA NESAKYK NIEKADA a035.gif . Bet nemanau, kad kai pagalvoju apie tai, kad tai yra nuodeme :huh: Nu ka?kaip dar adomiau lyginti :susigedes: Na pas mus su vyru santykiai tikrai geri,esu mylima, vyras labai supratingas ir stengiasi labai del man?s, ir a? ja be proto myliu d010.gif Nu n?n man ka?kaip sunku asivaizduoti ?mogo kuris apie tai nera nei sykio pagalvoj?s...e020.gif

Na bet eia tik mano nuomoneg020.gif


klein5.gif98030.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.