Pereiti prie turinio
uogyte

Horoskopai

Ar tikite horoskopais?  

23 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar tikite?

    • Taip
      4
    • Ne
      7
    • Kita
      12


Rekomenduojami pranešimai

As net nei pati nezinau tiketi jais ar ne. Gal kazkiek ir tikiu, bet ne taip, kad vos tik ryte atsikelus puolu juos skaityti :super:

Ka jus manot apie tai??? :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai tikiu bet ne visa laika skaitau horoskopus kada perskaitau tada ir tikiu.. :clap:


mano naujas forumas www.fruktas.tinkle.lt - jame dar pilna klaidu ir dar nera vartotoju tad gal jus busite pirmieji forumo vartotojai mano..:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pernai metus visi horoskopai zadejo nu suuuuper gerus. Dziaugiuosi, kad gyva islikau per visokias problemas ir nelaimes. Tai kaip gi netikesi...


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesureiksminu per daug tu horoskopu, paskaitau retkarciai ir tiek. Sie metai, pagal horoskopa, man turetu buti super geri. Pagyvensim, pamatysim :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha tikiu kai daug maz atitinka, arba kai ka nors gero rasho. O kai negero tai tada netykiu. Na as manau, kad visi taip pat tiki kaip ir ash.Nes zmogaus tokia prigimtis tiketi tai ka mato arba tai ka noretu pamatyti, ishgirsti.

Nuomone..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai horoskope para?yta, kad ?iandien atsitiks kas nors gero, man paprastai tai pakelia nuotaika, ka?ko laukiu ir tikiuos.O karta atejus a darba paskaieiau horoskopa, ten para?yta-jums ?iandien nesiseks ir rekomenduojame nieko nedaryti.A? garsiai parei?kiau-viskas, einu namo, ?iandien man dirbti negalima.Visi ilgai juokesi.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nea. dažniausiai man jie rašo, kad sutiksi savo meilę, atsinaujins sena meilė, bus meilės nuotykis ir pan. o lig šiol viena sėdžiu :susigedes: , nusivyliau aš jais tikriausia.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netikiu horoskopais, kurie yra bendri visiems. Ir kodel ta diena visiems liutams turi sektis, o skorpiono laukia fatali?ka pa?intis? Ka?kokia nesamone. Asmenina horoskopa gal ir noreeiau pasidaryti. Tuo labiau, kad pagaliau su?inojau, kada gimiau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip tau faina, o mano mama tik atsimena, kad tamsu jau buvo, o gimiau spalį, tai jau lyg beveik mažai ir šviesu


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne?inojau, kada gimiau, nes buvo vidurnaktis. Vienas bieas penktadiena man paai?kino: taigi Maskvos laikas buvo- vadinas 26 d. Net geriau pasidare.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?e?tadiena per balio daug ?okau su vienu vyruku. Klausiu jo:"Tu- Liutas?" Tas nustebo:"I? kur ?inai?" Sakau:"Ant kaktos para?yta..." :grin:

Liutus lengva pastebeti: jie vaik?o auk?tai i?keltomis galvomis ir a visus ?iuri vertinaneiu ?vilgsniu... :D


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Liutus lengva pastebeti: jie vaik?o auk?tai i?keltomis galvomis ir a visus ?iuri vertinaneiu ?vilgsniu... :grin:

Pana?u a mano vyresna suno , nes jis irgi liutas ... a? suku galva a ka jis toks atsigime :D


DovanėlėVIP.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.