Pereiti prie turinio
uogyte

Horoskopai

Ar tikite horoskopais?  

23 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar tikite?

    • Taip
      4
    • Ne
      7
    • Kita
      12


Rekomenduojami pranešimai

Norėčiau pamatyti astrologą, kuris sudarytų horoskopą remdamasis milimetrais, centimetrais ir t.t. :angry:

kaži ar klausia tikslesnės vietos nei, kad miestas :geda:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Norėčiau pamatyti astrologą, kuris sudarytų horoskopą remdamasis milimetrais, centimetrais ir t.t. :mirksiukas:

kaži ar klausia tikslesnės vietos nei, kad miestas :flowers:

Na bet nepriestarausi kad gimusiuju vienose gimdimo namose likimai skirtingi?

Bet sutinku-surasti gera astrologa labai sunku-visi siekia tik pelno...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku, kad skirtingi.

Matai, aš netikiu, kad galima sudaryti horoskopą konkrečiam asmeniui ir duot jam juo vadovautis, tarsi jis jam tiktų.. tai tas pats kas tie kasdieniniai.. :mirksiukas:


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aišku, kad skirtingi.

Matai, aš netikiu, kad galima sudaryti horoskopą konkrečiam asmeniui ir duot jam juo vadovautis, tarsi jis jam tiktų.. tai tas pats kas tie kasdieniniai.. :flowers:

ne vadovautis,bet tesiog kazka pakoreguoti-pvz.nesiekti buti kiemsargiu jaigu gali buti prezidentu... :unsure: Galu gale jog cia ne isakimas-tik nuoroda-ka galetum padaryti kad isvengtum arba atvirksciai- ko nors...Ar tu pati jaigu tikslei zinosi kad uz kampo taves laukia kazkas nemalonaus-eisi ten?

Bet tai irgi tema su daugybe nuomoniu-kiek vienas zmogus renkasi tai kas jam labiausiai tinka arba yra patogiausia... :mirksiukas:


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar ne per naivu tikėti, kad horoskopas gali pasakyti už kurio kampo tavęs kas tyko?


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoju, kad horoskopas nera nurodymas kazka daryti ar kazko nedaryti. Horoskopas - gyvenimo paivairinimas, juk perskaicius, kad siandien tau reiketu vengti sesti uz vairo, nesulaiko nuo sedimo uz vairo, tik galbut ta diena atidziau vairuoji.....


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As galvoju, kad horoskopas nera nurodymas kazka daryti ar kazko nedaryti. Horoskopas - gyvenimo paivairinimas, juk perskaicius, kad siandien tau reiketu vengti sesti uz vairo, nesulaiko nuo sedimo uz vairo, tik galbut ta diena atidziau vairuoji.....

Visiskai pritariu-butent tai ir turejau omenyje...tik gal nelabai moku isreiksti savo mintys...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Visiskai pritariu-butent tai ir turejau omenyje...tik gal nelabai moku isreiksti savo mintys...

 

 

Pritariu ir aš. Tikiu aš horoskopais, numerologija, vakaru-rytu horoskopais bei kitais, pagal juos analizuoju save bei kitus kuriuos gerai pažystu ir tikrinu ar teisybė... tik tiek kad reik atsirinkti tinkamus bruožus ir teisingai suprasti... Pvz aš apie horoskopų bendrus savybių žmonių aprašymus, priimu kaip žmogaus prigimti, o ne tiesiogiai... Klausimų tai iškyla daug kas, kodėl, kada tai pasireiškia, kurios savybės pasireiškia ar nepasireiškia, o gal visos pasireiškia bet nevienodai, vienos stipriau kitos silpniau, dar kitos gal išvis nepasireiškia, nuo ko tai priklauso gyvenimo, būdo charakterio ir pan, kokių būna išimčiu ir ar išvis jų būna... Klausimėlių pas mane tai daug atsakymų irgi nelengva surasti...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galiu dar pridurti kad tarp musu labai mazai grynu Avinu,Jauciu,Zuvu...ir pns.,visi mes turim savyje ir kitu zenklu bruozu...Ir kaip ir kada jie pasireiske-tai jau tikrai klausimas...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galiu dar pridurti kad tarp musu labai mazai grynu Avinu,Jauciu,Zuvu...ir pns.,visi mes turim savyje ir kitu zenklu bruozu...Ir kaip ir kada jie pasireiske-tai jau tikrai klausimas...

 

Kaip aš seniau sakydavau jog esu kažkur 70% žuvis ir 30% vandenis. Netgi vienuose horoskopuose pagal gimimo metus aš ivardinamas kaip vandenis, kituose kaip žuvis. Nesuprasi...


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galiu dar pridurti kad tarp musu labai mazai grynu Avinu,Jauciu,Zuvu...ir pns.,visi mes turim savyje ir kitu zenklu bruozu...Ir kaip ir kada jie pasireiske-tai jau tikrai klausimas...

Gal nelabai i tema, bet cia su tais horoskopais kaip ir su charaterio tipais: nesi vien cholerikas arba vien melancholikas, kiekviename tam tikromis aplinkybemis gali dominuoti ir keli charakterio bruozai. Zodziu pas zmogu nieko nera "originalaus", visko pamaisyta :D


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Gal nelabai i tema, bet cia su tais horoskopais kaip ir su charaterio tipais: nesi vien cholerikas arba vien melancholikas, kiekviename tam tikromis aplinkybemis gali dominuoti ir keli charakterio bruozai. Zodziu pas zmogu nieko nera "originalaus", visko pamaisyta :mirksiukas:

butent todel ir esam tokie skirtingi...Ir idomus ir patraklus vieni kitiem...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.