Pereiti prie turinio
kicule

Glamur

Rekomenduojami pranešimai

Manau kad moteris butu " Glamur" nepakanka gero skonio ... Reikalingas atitinkamas elgesis, maneros...

Manau kad Glamuras yra ne tik kazkoks stilius, juk bet kad tikrai negali but glamur , nors ir nesioja tik GUCCI,PRADO ir t.t

3e9821e1570b.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi tyli :nea:

Inesiu dar truputeli glamuro i sia tema :mirksiukas[1]:

16955434_2.jpg

16955274_2.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Aš irgi manau, kad norint būti taip apibūdintai, nepakanka puikuotis dizainerių etiketėmis. Atitinkamas elgesys būtinas, nes ne kiekviena taip apsirengusi jausis savo kailyje. O tada iš stiliaus išeis šnipštas.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Manau kad sis stilius turi tiesiog gyventi zmoguje, kitaip :nea:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

man šis stilius tai nelabai.

Bet jis tinka, jei tinka žmogui ir eina iš vidaus. Jei ne - atrodo kaip eilinės kekšės iš gatvės. Man. Vulgariai

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

cukriniai avinėliai, pritariu tau 100 % :flowers:

1_amy_seder.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Man grazu, bet ne mano :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

nelabai suprantu apie ka cia kalba eina? :flowers: Kas paaiskins tiksliai kas tas Glamur....?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
nelabai suprantu apie ka cia kalba eina? :flowers: Kas paaiskins tiksliai kas tas Glamur....?

Что такое гламур

Гламур – чисто женское понятие, сочетающее в себе романтичность, соблазнительность и очарование. Кстати, гламурный означает еще и дорогой. Невозможно выглядеть гламурно в дешевых вещах. Настоящий гламурный образ строится по кирпичику, постепенно. Во-первых, чтобы всегда выглядеть гламурно, нужно быть в курсе всех модных тенденций. Другими, материальными составляющими гламурного образа являются: стильная прическа, дизайнерская сумочка и шпильки, и все это с легким налетом ретро. Например, маленькое черное платье или соломенная шляпка с цветами. А вообще, основной принцип гламурности – лучше меньше, но дороже.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

aciu kicule uz paaiskinima, nes kai atidariau tema is karto pamaniau, kad kalba eis apie medziaga kazkokia :(

bet klydau.

siaip noreciau atrodyti taip, bet deja su seima turint vaika nesigauna pirktis brangiu rubu :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Taip.

As jau nekalbu apie gero rankinuko kaina :flowers:

O ka kalbet apie aplamai visa garderoba :) Papuosalus ir t.t.

Bet yra labai idomu paziuret ir foto :(

4c75cdd3aaffe443e0848e32d8bc05e9.jpg

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.