Pereiti prie turinio
kicule

Ar būtina būti gražiai namie?

Kaip atrodote namie?  

27 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar būtina būti gražiai namie?

    • Ne, tai visai nebūtina
      3
    • Kartais...
      10
    • Taip. Moteris turi atrodyt nuostabiai bet kokiom aplinkybėm
      14


Rekomenduojami pranešimai

As balsavau uz 3 varianta, stengiuosi visada gerai atrodyt, bet kokiom aplinkybem, aisku ne visada pavyksta :victory:


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Trecias variantas turetu buti, bet ne visada taip gaunasi, o gal ir nera noro, juk tai nuo daug ko priklauso: gal sergi, gal nera nuotaikos, o gal tiesiog odai reikia duoti ir pailseti nuo dazu.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hm.. o dabar norėčiau paklausti tų, kurios atsakė į trečią klausimą, t.y. variantą..

 

o ką reiškia atrodyti nuostabiai? Kuo būtent tai pasireiškia? Rūbais? Makiažu? Ar dar kuo?

 

Aš dbr galvoju apie vyrą. Hm, nenorėčiau, kad jis namuose visada būtų toks ,koks jis būna mieste, darbe...

 

Aš sakyčiau, kad moteris tuiri likti žavi. Ką reiškia būti gražiai namie? Tai aš arba graži, arba baisi apskritai. Aišku, nebūtina namie vaiščioti su sijonu apdrapanuotu tešlom...


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau,moteris turi but grazi bet kokiom aplinkybem


61425.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad moteris ir namuose turi buti superine. visu pirma pavargstama buti pasitempusiai visada, visu antra reikia leist ir veiduka pailseti nuo kosmetikos, o kur daugiau tai padarysi jei ne namuose, visu trecia gaila butu geru rubeliu nes namuose vistiek dazniau issitepama nei kur kitur, o visu ketvirta- moterims irgi reikia iseiginiu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi namie priiminėju klientus. tenka ir atrodyti taip, kaip būnant darbe...


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ir namie reikia atrodit tvarkingai ir patogiai apsiredzius, kad netiketai uzsuke sveciai neissigastu :D


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Manau ir namie reikia atrodit tvarkingai ir patogiai apsiredzius, kad netiketai uzsuke sveciai neissigastu ;)

Pilnai sutinku :flowers: :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

,,,,aš visada graži namuose.....sau...jei kam nepatinku vaikštinėdama su treningais, tai ne mano bėda.... :kadaryt: ...aš savo teritorijoje, ilsiuosi nuo chemijos ant veido, sintetikos ant kūno..... :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirinkau 3 varianta :hm: Pati namie vaikstau laisvais drabuciais, tvarkingai suristais plaukais (kad nesimaisytu kur papuola :flowers: ), blakstienas viena karta perbraukiu tusu. :)


Vienintelis būdas atsikratyti pagundos - jai pasiduoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Moterys pasakykit dėl ko stengiaties namie būt gražios? Na dėl savęs? Naivu suaugusiai moteriai būtų taip kalbėti :hm:

Visada pasitempusia būti manau ne tik kad nesveika psichiškai, bet atsiliepia ir fiziškai. Na kur gi daugiau kaip etaruj sako pailsėsi nuo chemijos ir sintetikos? Kur?

Pvz man mano namai mano tvirtovė. Be mano žinios nieks netikėtai neužsuks, kad reiktų būti pasitempusiai. Vyrui jeigu nepatinka gali apsisukt ant kulno ir eit ten kur visada gražu :)

Aš pvz būną dienų dienas pravaikščioju su pižama, einu ir į lauką ir trinuosi namie. Kažkur jau pasakojau kad kaimynė kaip pamatė kad einu su pižama su šuniu į lauką pagalvojo kad išdurnėjau visai, bet kam tai rūpi? Aišku mano pižama yra kokybiška, seksuali ir kas svarbiausia patogi. Kad ji VS ne kas ir žino :flowers:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man su pizama iseiti i lauka nepriimtina, bet i balkona su silkiniais naktinukais iseinu :)

o seip kad ir namie budama megstu atrodyti graziai, bet tai nereiskia, kad vaikstau su iseiginiais rubais, aukstakulniais, makiazas ir tt. Jauciuosi grazi kai esu gaivi, kvepianti, susitvarkiusi plaukus, issivaliusi veida nuo makiazo, bet su blakstienas dazniausiai nusidazau :flowers: man taip graziau :hm: kvepianciais gaiviais rubais, kad ir sportinio tipo, bet ne su chalatu....aisku kai esu prastos sveikatos, ir tragiskos nuotaikos (nes ir taip pasitaiko) nenoriu tada nieko


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.