Pereiti prie turinio
zmonike

Aferistai telefonu

Rekomenduojami pranešimai

Ar teko su tokiais susidurti? Suviliojo ju pasiulymai?

Neseniai vyras ir as gavom zinutes:"Sveikiname.Jusu numeris tapo laimingu ."TOPO centras"dovanoja jums tel.NOKIA N-93 bei 1000 lt ceki.Del prizu kreiptis tel.:863193628.Apsimetem kvailiukais ir paskambinom.Per puse valandos reikejo nusipirkti papildyma uz 40 lt. ir vel paskambinti.Pabaiga ta,kad ispesa jie papildymo numeriukus ir pasipildo savo telefona.Sikart jiems nepasiseke :geda:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu tokią žinutę gavus porą kartų, bet niekad neskambinau. Žinau tuos jų triukus.

Bet vieno laikraščio žurnalistas, regis LRyto priedo "Mes", juos irgi apgavo - susakė jau panaudoto papildymo kvito duomenis ir šiaip truputį pakankino. :geda:


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau ir as gavus panasia sms, paskambinau i informacija (parduotuves) ir paklausiau apie esmas akcijas.

Atsakymas buvo toks, Kaip mes pavargom nuo tu aferistu, ateina zmones ir tenka irodineti kad jokiu tokiu akciju nevyksta, jei ir vyksta, tada dalyvis gauna registruota laiska pastu :geda:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavome ir mes tokia zinute. O bendradarbis gavo sms, kad "jusu dukra sulaikyta policijoje ir turite paskambinti nurodytu telefonu". Aisku jis paskambino, suvaidino, kad skambina susirupines tevas, isklause, ka jis turetu padaryti o pokalbio pabaigoje isdejo juos. Gavosi taip, kad ne sukciai ji apgavo, o jis sukcius. Ir visa pokalbi irase, tai kai klausemes, leipome visi is juoko.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esame ir mes gavę tokias žinutes.Ir su Topo centro laimėjimu,bet net nekreipėme dėmesio.Tik kai gavau žinutę kur buvo parašyta,kad "mama papuoliau į bėdą",Tuo metu buvau sunerimusi,nes kaip tiktai dukros nebuvo namuose.Bet susisiekiau su ja ir išsiaiškinau,kad viskas tvarkoje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvau gavus ir aš. Bet pataikė ant blogos mano nuotaikos, paskmabinus aš jiem pradėjau klykt, grasint teismais ir t.t. siūliau susitikti ir akis į akį viską išsiaškint, bet mane grasino ir į kaleimą pasodint už grasinimus ir t.t. :nea: paskui telefoną išjun gė, ir turbūt pakeitė numerį, nes aš vis pasukdavau pasikoliot bet būdavo išjungtas....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man teko ,paskambino ir pasake kad as laimejau TOPO CENTRE 10.000lt na ispirmo apsidziaugiau bet sako jus turite per valanda nubekti i parduotuve nupirkti LABAS korteliu uz 80lt tada perskambinkit padiktuosit kodus ir atsiimsit laimejima :mirksiukas: niu padejus rageliu supratau kad cia kaskokia nesamone .tai taip ir nepaskambino man daugiau del laimejimo :mda: kai niekur nieko nepirkau ir nejau nieko pirkti :hm:


66288.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oj daug ju yra,daug esu sms gavusi yra ir skambine ir sake jusu sunus i avarija papuole :cray: ot tada as su jais pakalbejau tai oj oj,plaukai piestu matyt stojosi :hm:


.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuriu,kad tavo suneliui Airidukui tik 4 menesiai,o jau i avarija...Tikrai ne ant tos papuole :flowers:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra tekę, man parašė sms, kad akropoly kažką laimėjau ir reik tų papildymų labas nupirkt jiems kodus padiktuot, tai nusiunčiau atgal sms ir kažkur pasiunčiau labai toli :grin: o vyrui skambino, kad sūnus avariją padarė, bet mūsų sūnui viso labo net poros metukų nebuvo, tai visos jo avarijos tik į kelnes ar dar pro šonus būdavo tuo metu :)


Dovanėlė forumo%20simpatija.gif

nijoliux1.gif

ok11.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne karta esu gavusi itartino turinio zinuciu, bet ne karto nesusigundziau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tevams yra skambine...sake, kad avarija padare, lyg zmones nukentejo ir pan. tai mama is pradziu nesuprato. pradejo klausineti, o tetis tuo metu skambino broliu ir kaip tycia jo telefonas uzimtas... aisku tevai skambino puseseres vyrui, kad jei ka nuveztu pinigu, bet peremus telefona teciui ir pradejus detaliai klausineti kas atsitiko, kur ivyko, kaip su policija ir pan. jie padejo rageli

tiesa, tevai siauliuose gyvena, o brolis vilniuj, tai ne taip lengva iskarto patikrinti :rolleyes:


Dovanėlėflow14.gif

 

ok.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.