Pereiti prie turinio
uogyte

Ilgaplaukiai vyriskiai

Rekomenduojami pranešimai

Ar jums patinka ilgaplaukiai vyriskiai, vaikinai.

As niekada savo vyrui neleisciai auginti kasu, :doh aisku, cia kiekvieno reikas, bent jau man tai labai negrazu :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesiog kaifuoju :pack2_thumbup[1]: Nera nieko graziau uz grazius ilgus plaukus vyrui. Ach...


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi ilgaplaukiai labai patinka.Kai pirma karta pamaeiau savo vyra, jo plaukai sieke peeius, taip fainai atrode.O a pirma pasimatyma atvyko nusikirp?s...nusivylimo nuo jo paslepti nepavyko.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man ilgaplaukiai :blink: nors tikrai yra tokio, kuriems ilgi plaukai laabai tinka :)


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip maciau tik viena grazu vyra su ilgais plaukais, tai su tokiu dar susitaikyciau, bet visi kiti kuriuos teko matyti, tai tikrai po masinka pasodinciau :grin: Yra tikrai negrazu.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? ilgaplaukius ?inau bent du..na, argi jie negra?us, ypae Darius Mockus.

bosas_antanas.jpg

p.s. Mockaus foto niekaip neasikelia, na, bet visi ir taip tikriausiai ja ?inot.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na matyt cia skonio reikalas. As gyvenu su kariskiu, jiems yra tam tikros normos plaukams. Man patinka kai mano vyras nesioja labai trumpa kirpima :geda


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ilgi plaukai tinka labai mazai kam. buvo uzsienyje trumpam susimetus su tokiu brazilu-negru, tai jis nesiojo ilgus plaukus, sulyzintus ir suristus i uodegele. tai atrode labai sexualiai, bet mano nuomone lietuviams vyrams graziausia kuo trumpesne sukuosena, kazkaip prie veido labiau tinka. bet cia jau kiekvienai savo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene

Jeigu tam vyrui prie jo stiliaus , gyvenimo budo dera ilgos kasos tada :pack2_thumbup[1]: bet kai pamatai su neplauta galva :doh nors man plikiai labiau patinka :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu bueiau Dievas, padaryeiau taip, kad visi tureto ilgus plaukus... :geda ?inoma, ne tokius, kaip daugumos mergino, bet iki peeio ma?daug... Tokias kudlas ve?lias.


Ir vėl gelmėm gyvenimas tekėte

man teka lyg plati srovė į žiotis.

Daiktai kaip gentys ima šnekučiuotis,

vaizdai atskleidžia esmę įžiūrėtą.

Nežinomų pasauliuos aš būvu:

mintis tarytum paukščių pulkas

iš ažuolo danguj vėjuotam sukas,

ir jausmas, dienai kūdroje nutrūkus,

nugrimzta, lyg nusineštas žuvų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vyrai ,kurie savo ilgiems plaukams skira daugiau demesio , juos "kokybiskai sutvarko " atrodo gan graziai. :pack2_yes[1]: Bet, kai gatveje matau nutrisuse surista kasyte ,ar dar blogiau - neplauta galva.... :bloga . Asmeniskai man labiau patinka trumpo kirpimo. :pack2_yes[1]: :pack2_yes[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ilgaplaukiai vyrukai nepatinka, pliki irgi ne. Vyrukas turi buti trumpai kirptais plaukais ir VISADA plautais.


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.