Pereiti prie turinio
Pajure

Alimentai suaugusiems vaikams

Rekomenduojami pranešimai

Politikai labai adomo astatyma neseniai prieme-jei ?mogus iki 24 meto mokosi auk?tojoje mokykloje, tevai privalo ja i?laikyti.A? suprantu, kad vaikus privalo i?laikyti tevai, bet dvide?imtmeta pavadinti vaiku-eia jau atsipra?au...Man labiau patinka u?sienio ?alio praktika-suaugai, pasirupink savimi pats.O tevai padeda, jei nori.Jei visa laika popinti, tai vaikais jie i?liks iki pat pensijos.O dabar bus adomu-vaikas pateikia ie?kina teismui, kad tevai privalo ja i?laikyti,tevai atitinkamai pateikia teismui ie?kina, kad jie pensininkai ir i? savo ma?os pensijos patys i?gyventi vos sugeba....ir tada teismas sprend?ia labai sudetinga u?davina, kas kam kiek skolingas.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu, kai toks "vaikelis" savu vaikuciu prisidirba, ka, irgi tevai turi islaikyt?


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negirdejau tokio dalyko :rolleyes: Tik zinau, kad dabar issiskyrusiu tevu vaikai, kurie gauna is tevo alimentus, bus islaikomi tik iki 18 metu. Jei vaikas mokysis aukstojoje, is tevo alimentus gales gauti tokiu atveju, jei sis savanoriskai sutiks. Seniau alimentus vaikai gaudavo tol, kol mokydavosi aukstojoje. Tai kaip cia dabar iseina :) Isiskyrusiu seimu vaikus, motinos gaus islaikyti iki 24m. :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau, sitoks islaikymas siejamas irgi tik su mokslu. Mol, kad mokslai nenukentetu besistengiant uzsidirbti


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as manau kad tevai turetu moketi vaikam alimentus iki 25 metu, prisidirbo, tai jau buk malonus...pas mane buvo tokia problema, bet tevas gana geranoriskai apmokejo mano islaikyma...o dabar manau nesigaili...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesamone. man?s tevai nei?leido mokytis auk?tojoje, labai del to sielvartauju (iki ?iol). bet kad reikalauti i? jo to, pasibaisetina. Manau, kad visi tevai nori savo vaikams paeio geriausio, taeiau ne visi i?gali. ir jei jiems tai nepavyksta geruoju, tai ir teismai, alimentai ir t.t nepades, nes papraseiausiai, ka?kaip asivaizduoju, jie netures i? ko jo moketi, o ir i? tevo atimt paskutina kasna... eia jau ?emos morales 'vaikas'. o jei jau i?drysta reikalauti i?laikymo... a kaila tokiam (ups-vaiko teisio apsauga)


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiekvienam savo...jeigu nemokat i?pesti naudos is gyvenimo, tai niex nekaltas...o paskui nereik skustis kad gyvenimas ?iaurus...a? prisilaikau tokios nuomones, kad kiekvienas kalam savo likima...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kiekvienam savo...jeigu nemokat i?pesti naudos is gyvenimo, tai niex nekaltas...o paskui nereik skustis kad gyvenimas ?iaurus...a? prisilaikau tokios nuomones, kad kiekvienas kalam savo likima...

O ar nemanau, kad tevas nusenes is taves gali prisiteisti islaikyma. Va tada ir bus tau "prisidirbai" :susigedes: :wink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o eia kiekvieno vaiko morales reikalas...jei tevai tinkamai mane u?augino, tai ir a? juos kar?insiu pagal galimybes...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zinai kaip pas egziuperi: mes atsakom u? tuos, kuriuos prijaukinom...tevai norejo muso, o mes juk tevo nesirenkam kol kas...tai vat ir spresk pati...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o eia kiekvieno vaiko morales reikalas...jei tevai tinkamai mane u?augino, tai ir a? juos kar?insiu pagal galimybes...

Turejau omeny ne savanoriska karsinima, bet teisiska prisiteisima is vaiko. Pvz. tevas prasigers senatveje ir teisiskai pareikalaus, kad tu ji islaikytum, nes ir tau jis mokejo alimentus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

normalus tevas senatvej neprasigeria :)

is tikrojo net ne?inau kaip reiketo elgtis...patalpineiau i dieduko namus...

be to teisi?kai dar pas mus tokio dalyko nera del tevo i?laikymo...o jei geras tevas visa gyvenima dirbo ir mokejo man alimentus, tai tureto gauti pensija i? kurios gyvento...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.