Pereiti prie turinio
useris

2 vaikas - po kiek metų planuoti?

Rekomenduojami pranešimai

...Ir labai vargtum. Tarp mano suno- 2m skirtumas. Nujaueiau, kad bus labai sunku, bet norejau, kad draugai buto. Taip ir yra. Auginti buvo siaubingai sunku, nes abiems man?s reikedavo vienu metu. Bet dabar- nei?skiriami draugai. Vienas be kito negali. Kai vyriausiaja i?leidau a stovykla, vidurinysis visa savait? verke...

Lengviau, kai didelis skirtumas tarp vaiko. Svarbiausia- nera pavydo. O ir pasaugoti ma?yla vyresnysis gali.

jau geriau yra pavagti man negu kad po to sunkiau butu mano vaikams :doh mandriai as cia issireiskiau....

bet va tarp mano jauniausios sesers ir manes yra 5m skirtumas tai mes kazkaip retai randam bendra kalba, tiesiog tokie iprasti dalykai mus sieja, ko nepasakyciau apie kita sesute kuri beveik 2m jaunesne (labai geros ir sess ir drauges) jauciasi tokie didesni tarpai, oij kaip jauciasi.... :swoon2[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai pritariu , kad geriau kai tarp vaiku mazas amziaus tarpas, bet kad mamai taip sunku nu, aj aj aj :doh


avatar121.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? esu u? ma?a tarpa tarp vaiko. Mani?kei dabar pusantro metuko. tai kita vaikela jau su vyru darysim po poros meto, nes kaip tik tada studijuosiu maistranturoje neakivaizdiniame, tai bus daug lengviau viskas, nei kai mokiausi vakariniame.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As ir uz maza tarpa tarp vaoku kita karta pagalvoju, atrodo ir dabar jau galeciau apie antra pagalvot, bet vis kazkaip .... :susigedes ryztis negaliu :susigedes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir uz maza tarpa tarp vaiku. Mano mazylei dabar 2.5 men. Bet apie antra jau pakalbam :geda Aisku, dabar dar nereikia antro vaiko, bet galvojam kitos vasareles pradzioj jau reiktu rimtai susimastyt ir bandyt pradet vaikuti. Tai tarpas tarp vaiku gautusi apie 1.7 m. :pack2_thumbup[1]:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Mes taip vis dar galvojame :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man atrododo,kad antras vaikas gerai po kokiu3 - 4 metu.visai gerai po 1 metu .o seip tai visai geray po kokiu 10metu....na bet geriausia kai gimsta dvynukai:) :brunette:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ai?ku,geriausias variantas-kai dvynukai,ir dar skirtingo lyeio...Gimdymo namuose tik karta tenka pabuvoti,jau eia yra didelis pliusas.metus atsikankinsi,paskui,kai prades vaik?eioti,bus lengviau.Ne?inau,ar nesikartoju,mes buvom suplanav? ,kad antras vaikas gimto po dviejo meto,kad mano orgavnizmas speto pailseti po pirmo.Bet visai nesigailiu,kad taip nesigavo.A? kai pa?iuriu,kaip jie gra?iai draugauja,tai prisimenu,kaip a? ?iauriai su seseria nesutariau (tarp muso buvo 3 metai skirtumas).Man ji buvo per jana ?aidimams,kurios a? sugalvodavau,Ir skirtumas tarp muso i?silygino tik kai musm buvo 15-18 meto.Tada mes pradejom labiau suprasti viena kita.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
A? kai pa?iuriu,kaip jie gra?iai draugauja,tai prisimenu,kaip a? ?iauriai su seseria nesutariau (tarp muso buvo 3 metai skirtumas).Man ji buvo per jana ?aidimams,kurios a? sugalvodavau,Ir skirtumas tarp muso i?silygino tik kai musm buvo 15-18 meto.Tada mes pradejom labiau suprasti viena kita.

Man ir labai grazu kai vaikuciai sutaria :pack2_thumbup[1]:

Pas mus su broliuku skirtumas 7 metai, dabar lik ir viskas gerai,pasiilgstam vienas vienas kito, bet kai buvom mazi :doh padaryk ta, padaryk ana...i darzeli is darzelio ir t.t. :brunette: labai gerai teveliam, bet nevisai gerai vaikams.

Del to labai noreciau kad skirtumas butu nedidelis :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man karta teko stebeti,kaip i? ?e?iameeio vaiko buvo reikalaujama,kad jis meto am?iaus sesutei papmpersus pakeisto,ant puduko pasodinto ,lauke pri?iureto...man atrode,kad eia sadizmas i? mamos puses,jei ji neusprende dar viena vaika tureti,tai tegu pati juo ir rupinasi.Prie ko eia kitas vaikas.O kai am?iausiaus skirtumas ma?as,tas skirtumas vyresnis jaunesnis pasidaro ne toks ry?kus.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

O man ne karta teko stebeti, o labai daznai.

Musu kieme yra nemazai mamu pas kurias vaikuciai su gal dideliu skirtumu.

Gal cia jos jau pacios nepastebi kai ir kiek reikalauja :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.