Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Cezaris

Cezaris ar naturalus gimdymas?  

24 nariai prabalsavo

  1. 1. Cezaris ar naturalus gimdymas?

    • Cezaris
      8
    • Naturalus gimdymas
      16


Rekomenduojami pranešimai

Svečias kicule
tuo labai d?iaugiausi - viens ir viskas, o paskui 2 dienas buvau lovos ligonis, savait? normaliai paeiti negalejau, o nugara nuo epiduro iki ?iolei skauda. 

   

 

O tau pilna narkoze dare?

Man ne, atsigavau tikrai lengvai :grin: Trecia diena vos nelaksciau :laugh: :grin: o pirmas dienas prasiau nuskausminimo ir beveik nejutau juokio skausmo :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kodel jums atrodo kad randas baisina moteri...(kai kalbejot apie parnuchas) man kaip tik randai patinka ne tik pas vyrus, bet ir pas moteris...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O tau pilna narkoze dare?

Man ne, atsigavau tikrai lengvai  :) Trecia diena vos nelaksciau  :laugh:  :mirksiukas: o pirmas dienas prasiau nuskausminimo ir beveik nejutau juokio skausmo  :)

 

Epiduras daromas nuo puses. Bet vistiek lakstyt pradejau tik po kelio dieno, o nuskausminamus gaudavau kokia savait?, nes kitaip kildavo temperatura... :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip man balsuot? I?band?iau abu budus. Gimdyti naturaliai - sunku, bet po to daug greieiau atsigavau, negu po Cezario. Cezaris buvo planuotas, tuo labai d?iaugiausi - viens ir viskas, o paskui 2 dienas buvau lovos ligonis, savait? normaliai paeiti negalejau, o nugara nuo epiduro iki ?iolei skauda.

 

man dare cezari, bet atsigvau laaabai greit, jau is ryto pabudus pati ejau, nesiojau leliuka ir viskas buvo ok :clap:

 

 

O tau pilna narkoze dare?

Man ne, atsigavau tikrai lengvai  :grin: Trecia diena vos nelaksciau  :laugh:  :mirksiukas: o pirmas dienas prasiau nuskausminimo ir beveik nejutau juokio skausmo  :hm:

o as po pilnos atsigavau laaabai lengvai ir greitai

nuskausminimo ir as prasiau, tai joookiu skausmu ir nejutau :pack2_thumbup[1]:


avatar121.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazkaip nesusimasciau kaip gimdyti, apie cezari kazkaip net nepagalvojau. is tikro idomu isklausyti pliusus ir minusus.


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As abu gimdziau naturaliai. Ir trecia taip gimdyciau. :pack2_thumbup[1]:

Cezari rinkciausi tik jeigu is tikruju butu butina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano abu cezariai buvo planuoti,gimdyti pati neturejau jokio noro.

tai tu savo noru rinkais cezara?


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? nenoreeiau daugiau cezario kaip prisimenu tas pirmas 3 paras po cezario net silpna dabar darosi. nors ne?inau ka rei?kia naturalus gimdymas.


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

man irgi dare cezari,neplanuota. Mano tai visos koleges sake negimdyk pati, kam tau kankintis, o as labai norejau gimdyti naturaliai, nes cezaris operacija visvien, bet taip jau reikejo :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
sveiki,

man irgi dare cezari,neplanuota. Mano tai visos koleges sake negimdyk pati, kam tau kankintis, o as labai norejau gimdyti naturaliai, nes cezaris operacija visvien, bet taip jau reikejo :schmoll:

Pas mane tokia pat situacija buvo, begalo norejau pati pagimdyti bet .... ka padarysi :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano abudu cezariai.Pirma gimd?iau pati,bet taip gavosi,kad turejo extra operuoti,antra taip pat extra operavo.Nors naturaliai labai norejau pabandyti pagimdyti.Taeiau likimas neleido.U?tat vyras sako-du vaikai ,o mamuke "nekalta". :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai tik uz naturalu gimdyma, cezario pjuvis yra daromas tik tada kada jis yra butinas ( kai mamos ar vaikelio gyvybei gresia pavojus). Nesupykit moterys bet tos kurios planuoja cezari daro ne taip kaip sukure gamta...Tai tik mano nuomone :grin::mirksiukas::mirksiukas:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.