Pereiti prie turinio
Pajure

Mokamas ir nemokamas gimdymas

Ar gimdymo namuose davėte gydytojams kyšį?  

37 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar gimdymo namuose davėte gydytojams kyšį?

    • taip, ir manau, priešingu atveju labai rizikuoju
      8
    • taip, dėl visa ko
      8
    • nedaviau, medicina lietuvoje nemokama
      5
    • nedaviau, nes nedrįsau
      1
    • nebuvo už ką duoti
      3
    • kiti variantai
      12


Rekomenduojami pranešimai

Du kartus teko pabuvoti gimdymo namuose, abu kartus buvo a gydytojo ki?en? adeta nema?a sumele.Ir jie u? tai sa?iningai mane pri?iurejo.Baisokas ir toks groteski?kas prisiminimas i? to laiko-a muso palata atve?e tik pagimd?iusia moteri?k?,guli tokia neatsigavusi, veidas patalynes spalvos.per visa diena niekas i? personalo prie jos nepriejo ir nepasidomejo, kaip ji jaueiasi.Per ta laika mani?ke gydytoja pas mane buvo atlekusi tris kartus pasiterauti, kaip a? jaueiuos, ar viskas gerai ir ar man i? jos nieko nereikia.Ir tai turint omeny, kad nuo operacijos dienos buvo jau praejusios kelios dienos.Dabar, kai per telika ?urnalistai vis rodo laidas apie naujagimio mirta del grynai gydytojo neprie?iuros, man?s neapleid?ia mintis, kad tevai ?iuo atveju yra ne aukos,o patys ka?kiek kalti del to, kas avyko.

Suprantu, kad mirtys pasitaiko del gydytojo kvalifikacijos stokos,buna atvejai, kai aplamai neamanoma ka?ka pakeisti.bet kai mir?ta naujagimis del to, kad moteris sau gimde vieni?a, niekas ja nesidomejo,kudikio bukles neseke.O kai susidomejo, ka?ka pakeisti buvo jau per velu.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As del gimdymo buvau susitarus is anksto ir, zinoma, susimokejus uz paslaugas. Uztai nebuvo jokiu rupesciu-visa savaitgali skambinejau daktarui konsultuotis(prasidejus saremiams), o sekmadienio vakara musu jau lauke atskira palata...Nesakau, kad nesumokejus butu labai prastai(gal nuo ligonines priklauso), bet tokiu laiku dar nervintis prieis-neprieis...Geriau jau apsidrausti


s010.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as ruosiausi duoti pinigu,bet nebuvo uz ka duoti gydytojai ju. Nes per gimdyma elgiesi su maimi kaip su mazvaike.

Be to kai reikes vel gimdyti ar kitokiu paslaugu is mediku tikrai niekam nemokesiu, nes gimdymas Lietuvoj nemokamas, o jei noresiu geresniu gimdymo salygu mokesiu pagal valstybes nurodytus antkainius, o ne gydytojam i kisene.

 

Nes kai sako mano pazystami medikai, kad zmones mums duoda pinigu, tai mes geriau gydyti tikrai negalesim, nes kiekvienam ligoniui darom tai, kas priklauso.


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik po pirmojo gimdymo prie? i?ra?ant a namus daviau aku?erei 50 lt ir padekojau. Kitus du kartus nieko nedaviau.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

As ruosiausi moket, bet nemokejau......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? taip pat treeia vaika gimdydama turejau ki?eneje pinigo, bet kadangi gimdymas truko tik 30 min, pagalvojau, kad tokia gimdyve- kaip dovanele pati, ir nera u? ka atsidekoti...Dar gerai, kad spejo laiku subegti visos. O tai viena pati bueiau pagimd?ius.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Vandenis

Patys gydytojus prie to ir pripratinom, todel ir nesistebekim demesio trukumu :bee

Atsisedes restorane prie stalelio i? karto duok oficiantui 50 ar 100 matysi kaip jis visa vakara ratus aplink stala suks :mirksiukas: tave aptarnaus :pack2_thumbup[1]: ,nes tu jau davei "+",o su kitais lankytojais dar neai?ku,gal ir nieko negaus :rolleyes:

Taip ir su daktarais,jei idejai a ki?ene,rei?kia nusipirkai papildoma demesa ai?ku kito ligonio saskaita ir turesi ta demesi tol kol kas nors neduos daugiau.Jei tu davei 50,o palatos kaimyne 150,spek i? 3 karto,prie kieno lovos da?niau daktare stoves :)

Taigi jei negali duoti tiek,kad kiti nepermu?tu,tada geriau paklausk,kokiomis dienomis ligonines vald?ia interesantus priima :hm: da?nai :pack2_thumbup[1]: padeda geriau u? pinigus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau su antru nieko neduoti... Ech, nenoriu net prisiminti, kaip su manim elgesi. Tada spjoviau, susimokejau ir pagimdziau apsupta demesio ir t.t. Bet vis tiek nemalonu. :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei LT gimdyciau tai duosiu, arba privacioj klinikoj, bet tikriausiai teks cia, tai jei pasiulyciau isvarytu :this[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na manau duociau atsidekodama, o siais laikais nemanau kad tokie daktarai yra, kad jei neduodi tai elgiasi kaip su gyvuliu... :hm: nesinori tiket... :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai gimdziau, tai nieko nemokejau, aisku visi rupinosi ir priziurejo, bet tik del to, kad mano mama ten dirbo, bet jei reiketu gimdyti, net negalvodama duociau pinigu, nes man svarbiau mano sveikata ir kad viskas butu gerai. Ka besakytu aplinkiniai, kad gydymas nemokamas, pas mus, Lietuvoje dar negreitai tas bus.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes davem jau po visko(ir,manau,ne daug-po 50 Lt gydytojui ir aku?erei).Kaip atsidekodami.Nebuvo jokio nukrypimo,viskas praejo ramiai-tad daug ir neki?om.A? sutinku,kad galima aduoti po visko,kaip padeka.Neasivaizduoju,ka reikia sakyti,kai duodi prie?...Negi aki?i tylomis ir viskas?Arba pasakai:"O dabar turesit manim rupintis,nes a? jums sumokejau." :hm:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.