Pereiti prie turinio
Pajure

Mokamas ir nemokamas gimdymas

Ar gimdymo namuose davėte gydytojams kyšį?  

37 nariai prabalsavo

  1. 1. Ar gimdymo namuose davėte gydytojams kyšį?

    • taip, ir manau, priešingu atveju labai rizikuoju
      8
    • taip, dėl visa ko
      8
    • nedaviau, medicina lietuvoje nemokama
      5
    • nedaviau, nes nedrįsau
      1
    • nebuvo už ką duoti
      3
    • kiti variantai
      12


Rekomenduojami pranešimai

kartais buna iseitis jai nenori moketi uz gimdyma, gali ir nesilaukti, cia tokia mintis sarkastiska.

manau kad neverta moketi, uz tai ka jie ir taip privalo daryti dykai, nes uz tai gauna alga. pati neduociau, nei del skalndumo, nei del to kad gydytoja man sypsotusi. tiesiog to nenoriu...


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai nesitariau del gimdymo, tai ir nemokejau.

Antra karta norejau gimdyti butent pas pasirinkta daktara ( uz tai ir mokejau,kad galejau jam paskambinti bet kokios paros metu) ir pasakyti kad jau vaziuoju gimdyti :(

To daryt uz 'aciu' jis tikrai neprivalo. B)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai gimdziau pirmaji vaikeli, tuo pat laiku - privacioje klinikoje gimde ir kaimyne. Mano vaikelis gime normaliai - o jos su komplikacijomis visokiomis. Taigi moralas: mokek nemokejes, jei gresia komplikacijos, tai reikiama pagalba bus suteikta bet kokiu atveju. O jei palatoje guli 4 susimokejusios- tai kuri gaus daugiau demesio????Pasaka be galo.


LAIME- tai lyg brangus kvepalai..Jei nesikvepinsi - niekas nezinos, kad juos turi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

.....tik ar ta pagalba bus suteikta iš tikro kvalifikuotai arba ne...Pirmą kart daviau nes gydytojai po gimdymo už tikrai didelę pagalba mano vaikeliui...antrą kart tariausi su ta pačia gydytoja , mokėjau jau po gimdymo, ...Man tai buvo garantas, jog atsitikus nenumatytam atvejui, pagalbos sulauksiu...taip ir buvo...ačiū Jai, abu vaikeliai sveiki... :blink:

Nesakau, jog būtina mokėti, ne kiekvienas sau gali tai leisti, man tai buvo padėka už gerą darba, atjautimą, pagalbą...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš gimdymą nemokėjau nė su vienu. Nesijaučiau dėl to blogai prižiūrima: ir ateidavo, ir patardavo, ir žiūrėjo, kiek reikia. Atsilyginom, kai namo važiavom.


Dovanėlėflow9.gif

zinule.gif

 

--------------------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemokėjau,nemačiau reikalo,o ir priežiūra skųstis negalėjau.

Manau,kad patys žmonės taip daktarus ir įpratina vaikščiot su kuo didesnėm kišenėm.

 

Ir iš vis niekam kyšių neduodu,kiekvienas dirbam savo darbą ...ir tikrai nemanau,kad absoliučiai visiems kyšius duodat :rolleyes:

Vat pasakykit kuo blogesnė už daktarą maximos pardavėja???? Ji ne žmogus,ar ji jūsų neaptarnauja,tai ko jai nepaliekat "arbatos" ar kokio kyšio?

Replikuot nebūtina.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Prieš gimdymą nemokėjau nė su vienu. Nesijaučiau dėl to blogai prižiūrima: ir ateidavo, ir patardavo, ir žiūrėjo, kiek reikia. Atsilyginom, kai namo važiavom.

 

pilnai sutinku :rolleyes:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku su Baissa ir Geiste. Patys žmonės pripratina gydytojus.


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš priklausau tai grupei, kuri mokėjo už gimdymą :clapping:. Tačiau, tikrai nesigailiu. Labai didelis dėmesys nėštumo metu, gimdymo ir po jo :sird1: Abejoju, ar būtų manim taip rūpinęsi, jei būčiau nieko nedavusi :sird1:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš priklausau tai grupei, kuri mokėjo už gimdymą :clapping:. Tačiau, tikrai nesigailiu. Labai didelis dėmesys nėštumo metu, gimdymo ir po jo :sird1: Abejoju, ar būtų manim taip rūpinęsi, jei būčiau nieko nedavusi :sird1:

 

as niekam niekop nemokejau,labai fainai manimi rupinesi seseles aciu jems uz tai.tik tai kada mane israse. tada jau as iems atsidekojau nuz ju demesy ir t.t


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Nemokėjau,nemačiau reikalo,o ir priežiūra skųstis negalėjau.

Manau,kad patys žmonės taip daktarus ir įpratina vaikščiot su kuo didesnėm kišenėm.

 

Ir iš vis niekam kyšių neduodu,kiekvienas dirbam savo darbą ...ir tikrai nemanau,kad absoliučiai visiems kyšius duodat :sird1:

Vat pasakykit kuo blogesnė už daktarą maximos pardavėja???? Ji ne žmogus,ar ji jūsų neaptarnauja,tai ko jai nepaliekat "arbatos" ar kokio kyšio?

Replikuot nebūtina.

 

super pritariu.aciu baisa :clapping:


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma karta nemokėjau, antra karta tariausi iš anksto ir aišku mokėjau, skirtumas pasijautė :rolleyes:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.