Pereiti prie turinio
Pajure

Nevalgūs vaikai

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane jei vaikas nenori, tai ir nevalgo.Niekur jis nedings,vis tiek kažkada išalks, pasišildys ir pavalgys.O anyta atvažiavus alpsta-kokia aš motina, kad vaikų neprišnekinu valgyti,apsiašaroja, kad numirs jos anūkėliai iš bado...lūpas kandžioju, kad juoktis nepradėčiau iš jos.Juk jeigu šaldytuve yra maisto, vaikas iš bado niekada nemirs.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta pati situacija. Nevalgai, tai ir nereik, kai nores, pats pasiims. O mano mama - mociute, tai labai lepina savo anukeli. Tiesiog is paskos su lekste ir kasniu laksto :susigedes: Tai paskui ir pripranta vaikas, kad jam butu vos ne sukramtyta kisama :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu matai kaip galima protingai i?spresti klausima...nenori - nevalgai, pavalgysi kai noresi...mano tevai irgi taip dare...ir a? labai jiems u? tai dekinga, jokio skrand?io problemo neturejau...beje ir moeiutes taip pat dare...bet ne visos...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule

Maniske ir labai jau nevalgi. Anksciau labai pergyvenavau, dabar taip pat, nenori-nereikia! Isalksi-pavaigysi :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis aciu dievui valgo normaliai , bet va mano drauges mergaite tai ziauriai nevalgo, turi mazakraujyste, tai ir laksto su saukstu ,kad tik pavalgytu :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O aš pastebėjau vieną dalykėlį-kuo daugiau siūlai valgyt,tuo jie labiau nenori

Dabar "nebekišu",tai kai užsinori atrodo kad viską suvalgys,kas tik bus


Nedera elgtis ir kalb?ti it miegantiems...(H?rakleitas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
maniskis aciu dievui valgo normaliai , bet va mano drauges mergaite tai ziauriai nevalgo, turi mazakraujyste, tai ir laksto su saukstu ,kad tik pavalgytu :)

 

Va va maniskis irgi nevalgiukas....bet negaliu as jam per prievarta nekisti, nes taipogi buvo link mazakraujystes :doh Va tada ir lakstai su saukstu ir bliudu is paskos :doh :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano taip pat nevalgus, bet as jam nekisu, nevalgo ir nereikia, patraukiu lekste ir viskas. Kai uzsimano ateina papraso. Gali misti vien sausainiais tris dienas, bet normalaus maisto neima. Bet kai isalksta tai valgo kaip isalkes vilkiukas


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

maniskis irgi puse dienos palaksto lauke, nes kitaip nevalgys vis tiek, tada isalksta ir valgo viska kas yra, per prievarta neverciu


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
Va va maniskis irgi nevalgiukas....bet negaliu as jam per prievarta nekisti, nes taipogi buvo link mazakraujystes :doh Va tada ir lakstai su saukstu ir bliudu is paskos :doh  :blink:

virgaile, pas mus ta pati istorija :doh

Tik dabar as savajai nekysu per prievarta, nenori ir nereikia!

Bet jau kai valgyt uzsimano tai :piktas Greiciau tiktai mane maitynkite :laugh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir manoji jau tokia nevalgi kad baisu o jei valgo tai kruta juda turi kanors rankoj turet jei ne tai ausi ciupineja tai plaukus tai zodziu sunku kol pavalgom siaubas kaszkoks :doh

12_134745_kl0014.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mniškė labai nevalgi be to dar vis mažakraujystė gresianti tai vis žaidžiu. valgom begemotukus triušiukus voverytes, na vienu žodžiu žaidžiam. nes maniškei netika išalks pati paprašys, nebent saldumynų :) gal kokias 3 dienas palaikius nevalgiusę ir išalktų ?


Dovanėlė

flow9.gif

 

 

 

36_2_29.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.