Pereiti prie turinio
Pajure

Nevalgūs vaikai

Rekomenduojami pranešimai

As irgi vargstu su saviske paskutiniu metu..Anksciau tokia gera mergaite buvo ir viska normaliai valge, o dabar kiekviena karta su ja turi pyktis..Kartais ir as pasakau, nenori - nevalgyk, bet kad ji apsisukus tuoj sako, kad alkana, o valgyt praso visokiu cipsu ar saldumynu, to, kas ant stalo padeta - nevalgo, arba valgo vos truputeli..kazkaip nesinori vien tik sausainiais ja maitinti, nes kai ipras, tai paskui nieko gero is to nebus :huh: taip ir vargstam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu mano panelyte kai nenori valgyti tai padedu jos lekste su sakute ant staliuko. Tai kai nori nueina ir prisikerta dar ir man atnesa :doh:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As irgi vargstu su saviske paskutiniu metu..Anksciau tokia gera mergaite buvo ir viska normaliai valge, o dabar kiekviena karta su ja turi pyktis..Kartais ir as pasakau, nenori - nevalgyk, bet kad ji apsisukus tuoj sako, kad alkana, o valgyt praso visokiu cipsu ar saldumynu, to, kas ant stalo padeta - nevalgo, arba valgo vos truputeli..kazkaip nesinori vien tik sausainiais ja maitinti, nes kai ipras, tai paskui nieko gero is to nebus :doh: taip ir vargstam :victory:

oi Nicole pas mane lygiai tokia pat situacija....vargstu,pikstuosi,bet kad nematau rezultatu jokiu.... :geda:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nu mano panelyte kai nenori valgyti tai padedu jos lekste su sakute ant staliuko. Tai kai nori nueina ir prisikerta dar ir man atnesa :rolleyes:

 

As irgi lygiai taip pat palieku jos maista ant stalo, bet labai jau retai kada ji atejus jo pavalgo, daugiau vis praso ko nors kito, cipsu ar saldumynu :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano irgi nevalgi siaubas kazkoks nebeimanoma bet as ir nekisu per prievarta kai uzsimano pati pasipraso arba pasiema :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano suneliui tai buna tarpais: buna,kad labai valgo,buna kad ne. Dabar sirguliuoja tai isvis mazai valgo.


2_3_1095796800_4d61746173.png

1_3_140_1188244800_446f6d696e796b7569.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as atsimenu kaip budavau maza, mane mama versdavo valgyt , nors ir nenoriu valgyt butynai vsika turedavau suvalgyt arba jei skaau dabar nenoriu tai ji atsakydavo -REIKIA :mirksiukas: dabar kad ir mazylei 9 menesiai , bet jei nenori ir nekisu , ir neturiu laiko kada ja maitinti , nes ryte atsikelus valanda valanda su puse zais o tik tada valgyt uzsinores, aisku buna kad ir jogurtuko duodi , jei pieniuko rpies tai nevalge ;)

kazkaip si mamos pasimokaiu , kad nereikia kist jei nori , nores leis zinot arba pats pasiims :victory:


Didžiausia laimė gyvenime - Žinoti kad esi Mylimas ...d5ebf1bd2b930f069fe8801562d2a971.gif

 

 

Pati Gražiausia daina pasaulyje :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maniskis daznokai ateina sakydamas,kad pilva(skrandi) skauda.Geriausiu atveju tada sureli suvalgo.O siaip tik sulciu papraso.Paprastomis dienomis nors kiek darzelyje uzkanda(nors aukletoja yra sakiusi,kad buna daznai dienu,kai tik skyscius isgeria).Savaitgaliais sunkiausia.Buna,kad neapsikenciam ir "santazuojam":nevalgysi-nepirksiu,negausi,neziuresi... :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iki skausmo zinoma problema. Vyresneliui jau 3,5 o daznai dar reikia sauskteliu maitint. O svarbiausia, kad darzelyje jis valgo viska, ko namuose net neragauja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Iki skausmo zinoma problema. Vyresneliui jau 3,5 o daznai dar reikia sauskteliu maitint. O svarbiausia, kad darzelyje jis valgo viska, ko namuose net neragauja.

Pas mus ta pati situacija :mirksiukas:

Sunku su nevalgiukais...

Nors tiesa pasakius stengios tikrai nekisti maisto per prievarta, nenori- nevalgyk !


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Maniskis daznokai ateina sakydamas,kad pilva(skrandi) skauda.Geriausiu atveju tada sureli suvalgo.O siaip tik sulciu papraso.Paprastomis dienomis nors kiek darzelyje uzkanda(nors aukletoja yra sakiusi,kad buna daznai dienu,kai tik skyscius isgeria).Savaitgaliais sunkiausia.Buna,kad neapsikenciam ir "santazuojam":nevalgysi-nepirksiu,negausi,neziuresi... :rolleyes:

as taip pat- santazuoju-tada suvalgo,kitaip net neikist butu....


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargstu ir aš su tuo nevalgymu. Kartaisi iš paskos su šaukštu lakstau kol įkiššu, kartais pasakau, nenori nereikia :unsure: Bet po to kaskart bijau, kad vėl nieko nepriaugs svorio ir vėl kišu :doh:


mWLw.jpg.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.