Pereiti prie turinio
kicule

Ką dovanosite savo vaikams

Rekomenduojami pranešimai

Mes niekaip neišrenkam dovanos mažylei....patarkit please.....knygutės nelabai tinka, lelės irgi :flowers:

 

Kokią gal puzle tiktų :victory: , aš sesers mergaitei 5 metukų nupirkau tokią kaip surenkamą puzle, ten ji dar susistato kaip rėmelis, kurį dar paskui ir nuspalvint gali, nemoku paaškinti, ten su princesėm pavaizduota. Jei reikia galėsiu nufotografuot parodysiu kaip atrodo :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

groti nemegsta?valgyti daryti-indelius,maza dujinyte? nemegdzioja buities darbu- dulkiu siurblys,lygintuvas?

Sunku kazka pasiulyti,as cia i saviske paziuriu,prisimenu ir siulau...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visada dovanoju tai ,ką manau esant reikalinga,naudinga.


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau pokalbis eina apie dovanas vaikam ir dar per kalėdas tai logiška jog vaikas laukia dovanos nuo kalėdo senelio :) tai reiškia turi išpildyt ta ka nori :) tai mes stengemes aišku neperlenk lazdos ir dovanoti vaikui to ka jinai nori. Deja dėl šiu kalėdu jinai protingesne :) sakau vaikeli ko noretum kad tau atneštu kalėdu senelis, o jinai man atsako, mama tai aš kaledu seneliui ir pasakysiu o ne jums :) na tai dar nežino pati ko nori. reikes atspet.. tikiuos rašysim laiška jam na ir tada žinosim :) o praeitais metais padovanojom knyga puzli kaledos ir žaisliukas atseit gyvas šuniukas.


Dovanėlėflow14.gif

 

image-26137.gif

 

line.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mergytės iškirpo iš Maximos žaislu žurnaliuko žaislu pav., kuriu nori ir priklijavo ant lapo :) Na....nemažai tilpo paveikslėliu :) ...


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.