Pereiti prie turinio
uogyte

Kokia jūsų profesija?

Rekomenduojami pranešimai

Šiaip visada rašau tik lietuviškai. Na nebent per skubėjimą klaidų pridarau, pvz. raides vietom sukeičiu :flowers: Matyt jau į kraują įaugo :rolleyes:

 

O šveplas rašymas nieko gero. Net mokiniai kartais tik dėl to daro klaidas. Kai paklausi, kodėl rašo be nosinių, būna "oi, internete įpratau". Arba rašo vietoj jei jej, trumpinius visokius. O paskui pyksta, kai klaidą pažymi. Jau nekalbu apie skyrybą...

Nuostabu skaityt tokį komentarą :flowers:

Man iš vis dar kažkoks siaubas skaityt LT tekste naudojamas tokias raides kaip"w",kažkoks košmaras...pvz.:Sweiki.

Baisu.

 

Vat būtent dėl to ir aš pykstu ant savo vaiko,kad labai įpratęs prie kompiuterio rašyt bele kaip...siutina,bet jis motyvuoja tuo,kad nepatogu rašyt su LT raidėm,šveplai lengviau....o vat ,kad paskui daro klaidas mokykloje,tai jis to nesupranta.Bet kai tik užmatau,ką jis rašinėja,visada liepiu pertaisyt tekstą :flowers:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir as uz Baisa :flowers: Mano draugai megejai netaisyklingai rasyti, kaip minejot vietoj v paraso w... tai kartais net nesuprantu ka jie man raso :hhh:


inga2.gif

 

ok31.gif

Laiko akimirka yra kaip trupinėlis aukso: brangink ją, saugok, nes ji prabėgs ir nebegrįš…

Loi Čingjuenas (Loy Ching-Yuen)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.