Pereiti prie turinio
Snapė

Plaukų aliejukai

Rekomenduojami pranešimai

Plaukų aliejus naudoju labai dažnai, esu išbandžiusi visokiausių. Man tai labai puikus dalykas plaukams, nes manieji kai sausoki plius dar nuolat šviesinami, tai be specialios priežiūros labai greit virstų šieno kupeta. Dažnai naudoju ir paprasčiausią alyvų aliejų, išsitepu visus plaukus, apsivynioju rankšluosčiu ir pasėdžiu kiek turiu laiko, kartais pusvalandį, kartais ir kelios val taip praeina :flowers:

 

gal gali tu man nesusipratėliai paaiškinti, ką duoda paprastas alyvų a;iejus?


Dovanėlėflow9.giflabas.gifgrom.gifkonnsultantas.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

esufainuole.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Alyvuogių aliejuje yra be proto daug vitaminų mineralų ir visokio kitokio gėrio reikalingo plaukam. Plaukai po tokių kaukių tampa žvilgantys, minkšti, lengvai šukuojami ir švelnūs <_ a karts nuo karto irgi pasidarau tokias kaukes.>


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pastebėjau vieną dalyką, kad kaip ir plaukų kaukes taip ir aliejukus reik keist laiks nuo laiko. Kadangi plaukai prie jų pripranta ir nebeišgaunamas tas efektas kuris buvo iš pradžių :super:

Man labai patiko lorealio profesional aliejukas smulkiom sruogelėm šviesintiems plaukams, bet jis man veikė tik gal kokius 3 mėnesius, paskui vėl tarsi nieko. Pakeičiau į kitą, kaip tik draugė atidavė avono aliejuka ir vėl jis man veikia tarsi stebuklingai.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pastebėjau vieną dalyką, kad kaip ir plaukų kaukes taip ir aliejukus reik keist laiks nuo laiko. Kadangi plaukai prie jų pripranta ir nebeišgaunamas tas efektas kuris buvo iš pradžių :super:

Man labai patiko lorealio profesional aliejukas smulkiom sruogelėm šviesintiems plaukams, bet jis man veikė tik gal kokius 3 mėnesius, paskui vėl tarsi nieko. Pakeičiau į kitą, kaip tik draugė atidavė avono aliejuka ir vėl jis man veikia tarsi stebuklingai.

Butent. Padarius keliu mėnesiu pertraukėle, matysi :) efektą :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kirpeja rekomendavo plaukams atgaivinti naudoti paprasta valgomaji majoneza, kaip kauke, naudoti karta i savaite laikyti 30 min ir gerai isplauti. Istiesu plaukai atsigavo ir nebeliko tokio sausumo.


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip su kvapu?Lengvai dingsta?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Man kirpeja rekomendavo plaukams atgaivinti naudoti paprasta valgomaji majoneza, kaip kauke, naudoti karta i savaite laikyti 30 min ir gerai isplauti. Istiesu plaukai atsigavo ir nebeliko tokio sausumo.

super,aš retsykiais pasidarau su majonezu,tai plaukai tampa labai minkšti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Alyvuogių aliejuje yra be proto daug vitaminų mineralų ir visokio kitokio gėrio reikalingo plaukam. Plaukai po tokių kaukių tampa žvilgantys, minkšti, lengvai šukuojami ir švelnūs :flowers: aš karts nuo karto irgi pasidarau tokias kaukes.

geris aliejai plaukams,as pati kai stipriai save sviesinu,tai be ju butu visiski siaudai,dabar jau ilga laika buvau nenaudojus,tai jauciu,kaip plaukai sausesni,smarkiai veliasi,desiu ryte alieju ir palaikysiu kelias valandas,kad atsigautu plaukuciai <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kaip su kvapu?Lengvai dingsta?

Del kvapo ner problemos, perplovus sampunu jis dinksta :flowers:


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusipirkau pabandymui Kaune firmos serumo galiukam kapsulytes 5, jeigu patiks nusipirksiu daugiau, sakė kirpėja kad efktą turėčiau pajausti iškarto, na bus matyt :susigedes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o po aliejaus plaukai nesidaro tokie labai ploni? Nes aš naudoju purinamą šampūną, kadangi ir taip plaukai ploni mano labai ;) Tai kai pasidarau kaukę kokią tai jie patampa tiesūs ir tokie plonyčiai, tai man negražu, o kitaip jei nedarai, tai veliasi dar. Jau nzn ką su jais daryti...

 

Bet kai šildymą įjungė, tai kenčia ir oda, ir plaukai, visa džiūnu nuo tokio oro :lol: Tai kaip tą aliejų daryt? :D


и не пойму, откуда и куда я двигаюсь, как много я теряю во времени, в дороге повторяя: ох, Боже мой, какая ерунда

 

Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

veja2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.