Pereiti prie turinio
Snapė

Plaukų aliejukai

Rekomenduojami pranešimai

aa tada aišku :rolleyes:

eurokos kosmetikoje pasiūlė ne seruma o fluida plaukam, tai išmėginsiu gal geras daiktas nežinau


Pagal savo prigimtį visos moterys yra angelai.

Tačiau kai joms aplaužo sparnus, tenka skraidyti ant šluotos..

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

bagyyra1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Aš naudoju AVON aliejuka galiukams :mirksiukas:

Kas liečia plauku susiriebalavima, tai man priklauso nuo šampūno koki naudoju, su vienais galiu plaut kad ir kasdien su kitais užtenka plaut ir kas trečia diena :flowers:

aš taip tą aliejuką naudoju ir jis man super.. plaukiukai blizga.. o galvytę plaunu kasdien, nes pas mane trumpi plaukučiai ir labai susiguli.. neplauta galva negaliu niekur išeiti :hm:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju LAKME aliejuka :mirksiukas: jis man pats geriausias :flowers: o esu isbandzius ivairius, net ir naturalius bet nieko gero, tik terlione :flowers:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju dviejus silkus plaukam pakaitom. Dazniausiai tepu viena karta viena, kita karta kita. Nebent jeigu tiesinu plaukus, tada naudoju daugiau CHI firmos.

Abu vienodai geri ir abu vienodai patinka. ChI firmos daugiau riebesnis, galima padauginti, tepti reikia ant plauku galiuku, ir nuo vidurio plauko. BIOSILK firmos silkas lengvesnis, galima tepti nuo saknu iki pat galiuku, padauginti manau neimanoma. Abudu turi idomius kvapus, taciau neerzinancius.

kalbu apie sias priemones:

infusion.png

biosilk-300x300.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Snapė, pirkai įtariu ne LT? :geda:

 

 

Aš dabar galvoju koki vis dėl to paimti Kerastase ar Keune, abu labai faini :lol:

ECU0000_big.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aha be LT.

 

As tai apie kerastase buvau geros nuomones tik is pradziu. siaip manau nevertas demesio pirkinys del savo kainos.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

macadamia-natural-oil-healing-oil-treatment-278x278.jpeg

 

Man tai šios serijos aliejų kvapas labai malonus, atrodo ir plaukams patinka :)


smailikai_com_15_64.gif

 

21312065_6e313476f01c.gif

 

rokoko.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudoju dviejus silkus plaukam pakaitom. Dazniausiai tepu viena karta viena, kita karta kita. Nebent jeigu tiesinu plaukus, tada naudoju daugiau CHI firmos.

Abu vienodai geri ir abu vienodai patinka. ChI firmos daugiau riebesnis, galima padauginti, tepti reikia ant plauku galiuku, ir nuo vidurio plauko. BIOSILK firmos silkas lengvesnis, galima tepti nuo saknu iki pat galiuku, padauginti manau neimanoma. Abudu turi idomius kvapus, taciau neerzinancius.

kalbu apie sias priemones:

infusion.png

biosilk-300x300.jpg

Šios firmos šilką galiu užsakyti.

Labai patinka purškiams šilkas ant sausu plauku. Šilko terapijos plaukų blizgalas :)

]5.3o-shine-on-500x500.jpg


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.