Pereiti prie turinio
kicule

Ar esi karjeros zmogus?

Rekomenduojami pranešimai

Ar esi karjeros zmogus? :D

kaip manai? :hm:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man pirmame kurse viena dėstytoja sakė, kad turėčiau siekti karjeros, bet nuo to laiko praėjo 9 metai, o aš tik tęstinumą spėjau pabaigti. Siaip aš aukštų pareigų nesirengiu siekti, bet dirbti - būtinai. Tarybinė moteris esu :hm:. Mano mama brolį palikusi močiutei, po trumpų dekretinių ėjo vėl į darbą :D


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man mano meistre taip pat vis kartojo: " vaikeli ! tik tu neuzsisisedek! Tu turi mokyntis,mokyntis!!!

Bet ... reikejo pinigeliu, mokslam nebuvo laiko... dabar planuoju po kokiu 2 metu ( jei viskas Ok) pratesti savo mokslus ir tapti stiliste-modeliotoja :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai puiku. Užsisėdėti tikrai neverta. Sėkmės


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai tikrai ne karjeros žmogus.Dirbu tik ,kad reikia -_- .O jei turėčiau galimybę ,tikrai nedirbčiau :dirol: .Man gera namie :yes::mezga::skaito: .Aš 5 metus nedirbau,auginau vaiką :this: ir nė kiek nenusibodo.Aišku, su vaiku rūpesčių užteko,o jei taip dabar visai nieko neveikiant :hm: ...Bet kokius gerus metelius tai tikrai norėčiau patinginiauti. :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noreciau tokia buti :angry:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau, kad jau pakankamai pasiekiau kaip moteris tai dabar jau galiu ramiai dirbti. Jie tektu dirbti kita darbastai siekciau iki kol jausciausi patenkinta.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mokslu jau atsikandau kokiem 5 metam, o paskui gal dar ir sieksiu daugiau. Bet nemanau kad esu karjeros zmogus :mirksiukas:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as esu paprastas "batrakas", seip noreciau sau ramiai dirbti koki idumu darba, kuris neatsibostu. Kuri laika skaiciau, kad toki darba ir dirbu, bet praejo 10 metu ir as nuo jo pavargau, mane jis pradejo erzinti, tad nusprendziau keisti aplinka. Ir pakeiciau. Dabar bandau isivaziuoti i naujas pareigas. :tongu:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o as manau kad man viskas pries akys :tongu:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš nesu karjeristė, aš išvis tinginė didžiausia. sedžiu namie ir vos prisiverčiu mokytis. Nors ankščiau dirbdavau ir visai patiko. O dabar visai nesinori.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai galeciau dirbciau megiama darba diena nakti :mirksiukas: bet karjeristei saves nepriskirciau... kazkaip nematau saves tokios... :cocktail: jai darbas geras, mielas, tai galeciau ji dirbt ir dirbt :0 oi sunku isireiksti ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.