Pereiti prie turinio
useris

Vyras nori pasilinksmint...

Rekomenduojami pranešimai

nu pasakykit motereles, jei vyras nori pasilinksmint be juso, ar ramia sa?ine i?leidziat a med?iokl??


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima pagalvoti, kad vyras klausia.Da?niausiai viska su?inau post faktum.Neramu buna, bet ka padarysi, toks gyvenimas.Kai mane i?leid?ia pasiganyti laisveje, irgi per daug neklausineja, nei ka veiksiu, nei su kuo...


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? i?leid?iu. O jei nores kur toliau pabegti, tai ras i?eita, kaip tai padaryt.

Lengvai i?leisdama, to paties tikiuosi ir i? jo. Da?niausiai taip ir buna.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mano nuomones tai klausia...ir labai tuo didziuojos...esu dar svarbi matyt...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Savo vyreli isleidziu be jokiu rupesciu, bet ir tuo paciu ismokiau ji , kad manes atsiklaustu, nes pati darau ta pati. Kai jis isvaro kur nors su draugais, nesijauinu, bet kai isvarau as tai manasis ziauriai jaudinasi. Pasiteisinimas: Tu juk negalesi apsiginti :schmoll:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu eia kad nenormalus klausimas....Kaip koka ?una ar i?leid?iat?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, kaip koki ?uni...o kodel gi ne? esu buvusi feministe...tik vyras suvedziojo laiku...kad nelikciau senmerge :schmoll: cha cha...


-------

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mus net nekyla tokie klausimai ar isleisti ar ne :schmoll: jam reikia atsipalaiduot ir man,o siaip dauguma baliuku svenciam kartu :alus:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintele vienintele vieta kur iseina be manes, tai i bilijardo kluba, kitaip snookerio. Prie vaziuojant jis graziai pasako: vaziuosiu snookerio pazaist,gerai. :susigedes: Ir viskas, be problemu. Pati ten ne karta buvau, man nuobodu. O daugiau jis niekur neina vienas :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa, apie save pamirsau :susigedes: Su kokia drauge visad leidzia ir i bariukus palakstyt, o po to paskambinu is kur mane paimt parsivezt, del saugumo.Per naktis nesitrankau, bet atsipalaiduoti uztenka ir vakarais. Pries keleta meteliu tai ojojoj kas dedavos, mat buvau biski prisidirbus :geda , pagavo meluojant, bet vel atgavau pasitikejima :pack2_thumbup[1]:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va del to vyras ir pergyvena, kai mes merginos iseinam vienos i bara :)


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Tai va del to vyras ir pergyvena, kai mes merginos iseinam vienos i bara :)

 

 

Na mani?kis nepergyvena labai, tik paklausia prie? tai ar reiks parsive?t ar ne? Nes tada ?ino kaip jam vakara praleisti, ta prasme su alkocholiu ar be jo :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.