Pereiti prie turinio
useris

Vyras nori pasilinksmint...

Rekomenduojami pranešimai

mano vyras niekur neina vienas kaip ir as be jo.jis eina tik i baseina ir pirtele su draugais ir tai tik kelioms valandoms ir papraso manes!!!!


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai tikrai ramiai isleidziu, nes zinau, kad galiu pasitiketi, o va maniskis, tai labai rupinasi, kad tik man kas blogo nenutiktu :grin: na bet mes paskutiniu laiku nelabai daznai iseinam, nes buna sunku rasti kam priziureti mazyle :doh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? vyra i?leid?iu kiekviena savait? pas draugus krep?ina ?iureti. Del to jokio abejonio man nekyla. Taip pat i?leid?iu ir su bendradarbiais pasilinksminti, tai buna a 3 menesius karta. Bet kai paskambina mano sesers vyras ir pakvieeia ja vakara praleisti kartu su alumi ir degtine, tai a? pasiuntu kai ne?inau kas... Geriau jau a koka bara nueito. A? pati dar niekur per daug nebuvau i?ejusi po antro vaikelio, tai ?inoma noretusi kur nors nueiti, bet... Gerai kartais atsipalaiduoti ir tuo paeiu pailseti vienam nuo kito. Dar manau, kad ir atostogauti atskirai buto neblogai! ?inoma jei tarpusavio pasitikejimas yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neleisti nei?eis, ne vergas tas vyras. Atprast matyt reikia nuo valstieti?ko standarto, kai buvo tik savo laukuose per dienas. kiti laikai.


Dovanėlė

menas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? juo visi?kai pasitikiu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal jus ir teisios bet kiekvienos moter poziuris i vyra skirtingas.pvz.: as juk negaliu isvaryti kur nors eiti savo vyra jeigu jis be manes neina niekus isskyrus pirti ir baseina.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad neturi mano vyras tokio poreikio-eiti kur nors vienas.Na nebent bendradarbių (dirba vyri?kam kolektyve :) :) )jubiliejiniai gimtadieniai,bet ir i? jų pra?o kad atva?iuo?iau parve?t :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Leisti ar neleisti galiu vaiko, kuris dar nelabai supranta kad elektros laidai pavojingi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? jo niekur nei?leid?iu-jis tik su manim gali linkamintis.Ir tik tada,kai man galvos neskauda.


Dovanėlės

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesu susituokusi,bet savo mylimaji laisvai isleidziu eiti kazkur be manes(jis vienas dazniausiai neina) :geda: esu gana pavydi bet pasitikiu juo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.