Pereiti prie turinio
ewerra

Ko griebiat?s pyk?io apimti

Rekomenduojami pranešimai

kai mes susibaram nejuokais, a? visada turiu i?eiti is namo. Nesvarbu kur, a parduotuv? ar ?iaip. Visad greit gra?tu. Bet vat ta minute?:doh butinai eisiu pirkt cigareeio, tipo pades :swoon2[1]: O kaip jus, ka darot, kaip i?likt ramiam :susigedes:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
kai mes susibaram nejuokais, as visada turiu i?eiti is namu. Nesvarbu kur, i parduotuve ar siaip. Visad greit griztu. Bet vat ta minute :doh butinai  eisiu pirkt cigareeio, tipo pades :swoon2[1]: O kaip jus, ka darot, kaip i?likt ramiam :grin:

Na a? nerukau. Man geriausia - i?sirekt :piktas . Nors a? kartais tyliu :susigedes: . Ilgai. Kol nusibosta. Bet paskui vistiek turiu viska i?siai?kint, tik ramesniu tonu. :mad:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias kicule
. Man geriausia - i?sirekt  . Nors a? kartais tyliu  . Ilgai. Kol nusibosta. Bet paskui vistiek turiu viska i?siai?kint, tik ramesniu tonu.

Ahaaa! O po to einu surukyt cigarete :geda

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Po barniu einu daryti tai ka dariau pries susibarant su vyru, o issirekiu, kai baruosiu :zar


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

?iaip a? tai nieko nedarau, bandau i?siai?kinti kur problema, o jai jos nera tai nera del ko ir pyktis.

:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A? tai visada rekiu...Ir ?iaip a? esu tokia reksne, kad mani?kis stengiasi geriau nesipykti....Gal todel kad jis ve?ys, tai jis taikus ?mogus...O man vis noris pasipykti, tai kita karta net pati ie?kau priekabio, del ko susipykus...Na i? tikrujo turiu gera labai ?mogeli, jis baisiai ramus :wub


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buna kad uznervina telefonu,ar siaip neina issiaiskinti, nes as visada rekiu, o ir jis nemazas degtukas. :) Bet vat visada einu parukyti, nors siaip nesu rukanti, tik kartais :sex:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo, parukyt tuo momentu tai butina....nors ir ?iaip esu u?kietejus rukale :geda


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo jo dar po kelias pavarau, per pusvalandi, po to net galva svaigsta :laugh: Nuo paskutinio karto taip isirukiau, kad pora savaiciu variau, nesvarbu kad jau viskas tvarkoj buvo. Aciu die susirgau gripu tai teko :sex:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tada lendu i kompa, kas maniskiui nepatinka ir paleidziu muzika visu garsumu


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mudu su vyru nemokam bartis. Kiek karto bandem- rimtai nei?ejo. A? nesu linkus rekti, jis taip pat.

Muso barimasis labiau primena apsikeitima nuomonemis garsesniu balsu ir piktomis intonacijomis.


dogrun.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmadiena susipykau su vyru. Jis sugalvojo kaip man atker?yti - jau 2 dienas neduoda nei cento. Kadangi jis mane i?laiko, tai likau ant ledo. Negaliu ne a paskaitas nuva?iuoti. Dabar galvoju, ka man jam gero padaryt? Gal patarsite?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.