Pereiti prie turinio
ewerra

Ko griebiat?s pyk?io apimti

Rekomenduojami pranešimai

Svečias Arlene
:hm: situacija nera lengva kai esi priklausoma finansi?kai . Bet a jo pykta ar ker?ta atsakyti tuo paeiu manau neverteto - rasi kada jam akast jei to vis dar noresis :hm: manau viska galima pasiekt gerumu , ?velnumu , nereikia pykeio ilgai ne?iotis savyje . Jis neteisus , kad esi priversta praleisti paskaitas , o budas viens kitam akast nera geras . Tai tik mano nuomone :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na i pykti pykciu negerai atsakyti, bet as esu labai ambicinga, kartais man tiesiog neiseina kitaip.

 

Bet paskutiniu metu atradau gera buda pamokyti vyra kai jis man prasikalsta. Nes jis pas mane megsta pamirsti atsiprasyti ir apsimesti, kad nieko neivyko.

 

Tad uz tokius poelgius prsideda celibatas. Tada "mazoji galvele" pataria didziajai, kad reikia atsiprasyti. Kaip as sakau nedaeina per smegenys, daeis per kelnes. Paskui namie turiu kaciuka :laugh: :blink:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
:hm: susimaseiau del celibato ... juk taip viso pirma save nuskriauseiau :cray kad paskui ma?oji galvute nepataro eit a kair? , nes ji bado nesupranta ... A? esu kaip degtukas jei supykstu i?syk viska pasakau del ko ir kas nepatinka ir i?sakius viska galiu vel apsikabint , pabueiuot , glaustis prie jo :geda nemoku ilgai pykt , o kartais reiketo ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ka daryti kai issakai viska ir graziuoju ir bloguoju, bet vistiek nedasunta :swoon2[1]:

 

O i kaire nenueis, nes celibata reik ir su saiku skelbt. Paskui atsiema trigubai :geda O jei ir nueis i kaire, svarbu, kad as nesuzinociau ir atgal sugriztu :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias Arlene
O ka daryti kai issakai viska ir graziuoju ir bloguoju, bet vistiek nedasunta

:doh sutinku ,kad yra tokia kategorija vyro - ko nenori to negirdi , bet kitasyk ir mes galim jo nei?girst :laugh: Geras receptas : pasipuo?i,pasidarai makia?a,?ukuosena ir jai vyras vis dar nepastebejo pamojuoji ranka ir sakai "atia" . Manau , kad sureaguos greit , o kai paklaus kur eini , sakai "a? jau tau sakiau brangusis,o tu negirdejai ?.." padarai dideles akis :blink: nekaltai ?iuri a ja :hm: o veliau nuo juso priklausys ar su juo eiti ar su drauge i?lekt kur nors relaksui .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del sito jis is karto pastebi, del sito skustis negaliu, bet tiesiog gyvenime iskrinta kitokiu situacju, bet juk nera namu be dumu :hm:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Pirmadiena susipykau su vyru. Jis sugalvojo kaip man atker?yti - jau 2 dienas neduoda nei cento. Kadangi jis mane i?laiko, tai likau ant ledo. Negaliu ne a paskaitas nuva?iuoti. Dabar galvoju, ka man jam gero padaryt? Gal patarsite?

Patarti is salies visada lengva. Tik , kad patarimai neiseitu i bloga. Visu pirma mes nezinome konflikto esmes . Bet viena aisku , kad jeigu buvo pradeti mokslai , tai netinkamas vyro poelgis . Situo jis nieko nepasieks. Manau ,kad mes moterys gudrios asmenybes ir savo atsiimsim , tik reikia islaukti progos . :grin:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labai padeda kai nerodai jokio demesio, nei rutinoj nei miegamajame. Pasipuosi eidama i darba, gristi veliau nei iprasta, puodai tusti, o vakare kokia draugele butina aplankyti :pack2_thumbup[1]: Diena, dvi - po to angeliukas iki kito karto :laugh:


meter9930.png

meter5972.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va va ypac kaip pasipuosi labai nerviskai vyrus veikia ir dar jei kur uztrunki :pack2_thumbup[1]:


Gimusi būti laisva...

9fb936710a0c5d53ad9cf8b27a9f8546.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ko griebiates pykeio apimti?

Kirvio, peilio arba plaktuko :schmoll:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar ne?inau ko man griebtis nes esu ?iauriai ?iauriai pikta :mad: :piktas :c040[1]:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a? kai bunu bomb.gif ?aukiu, keikiuos :geda moralus skaitau :) paskui tyliu, nekalbu fuyou_1.gif susinervinus norisi parukyti :mirksiukas: , bet negaliu, nes jis mano, kad nerukau :unsure:


u040.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.