Pereiti prie turinio
Snapė

O kur atostogaujate Lietuvoje?

Rekomenduojami pranešimai

Mes plaukem Nemuneliu,Birzu rajone.50Lt abiems(nes tik dviese ten sedima,nors galima vaikus kur prie koju pristrointi).Ten siaip yra sodyba,nuomuoja palapines norintiems,paruosia maista,jei pats tingi darytis.Kadangi mums netoli buvo,tai tik issinuomavom,praplaukem ir grazinom.Nors kiek zinau,organizuoja ilgus marsrutus...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vyro svajone - paplaukioti baidaremis upe.


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes norėtume ramios upės, be didelių lankstų, posūkių, sukurių, užtvarų ir t.t.

Nes draugai nori pasiimti savo sunutį,kuriam 4 metukai. O ir mūm pirmam kartu manau nereik labai jau ekstremalios upės :)

 

tai kiek skaitau, labiausiai tinkama butų Žeimena. Faina man ji upė, esu visą ją praplaukus, tik su plaustais, tai jaučiu ją ir plauksim :)

tik aš norėčiau trijų dienų, o chebra sako užteks pirmam kartui ir dviejų :)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galu gale plaukdami sumastysit kelioms dienoms.Palapine bet kur galesit pastatyti.Gal ir po pirmos dienos nieko nebesinores... :)


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Galu gale plaukdami sumastysit kelioms dienoms.Palapine bet kur galesit pastatyti.Gal ir po pirmos dienos nieko nebesinores... :aaa:

 

Na nesumastysi, nes baidares išsinuomuosi tam laikui kuriam ketini plaukti.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar sėdžiu ir ieškau, kur galimą būtų apsistoti Palangoje. Nes mama ir dukterėčiai šiais metais nori pabūti Palangoje.

Tai gi ką aš randu, pradėjau ieškoti nuo viešbučių, bet dėja išsižioju ;) nes arba kainos na kaip čia švelniau pasakius - nenormalios, arba viešbučiui neduočiau net vdintis poilsio namais.

Tada pradėjau žiūrėti privatų sektorių, ir ką vėl šokiruota, kad kainos komsinės kur nors kiek gražiau, arba kaina dar prieinama bet skylė totali :rolleyes:

Nu ir ką daryt belieka?

Kažkaip gaila būtų mokėti už naktį po 350lt viešbutyje tik su pusryčiais(kur tuo tarpu Turkijoje 5* viešbutyje, su maitinimu visą parą, alkocholinių ir ne gėrimų apsoliutus neribojimas, karšta saulė, šilta jūrą ir šiltas baseinas su atrakcijom kainuotų 375lt už parą), bet gaila ir 200lt už skylę, kur tame pačiame kambaryje stovi tulikas dušo kabina, virtuvė ir lova :blink:

Buvau visad tikra kad užsienyje atostogauti daug labiau apsimoką, ir šiais metais galvos nesukčiau, jeigu ne mama, tai ką man dabar daryt??? Gal kas idėjų ar pasiūlymų turit?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atostogaukit Rusijos teritorijoj, ten saulė ta pati, jūra ta pati, o sako, kad žymiai pigiau... Gal net ir Latvijoj pigiau... bet šito nežinau... Arba ne prie jūros, o kur kaimo turizme..


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Atostogaukit Rusijos teritorijoj, ten saulė ta pati, jūra ta pati, o sako, kad žymiai pigiau... Gal net ir Latvijoj pigiau... bet šito nežinau... Arba ne prie jūros, o kur kaimo turizme..

 

Žinai aš su mielu noru dumčiau vėl į turkija ir galvos nesukčiau, bet sakau kad panos mano nori Palangoje ;)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kazin kaip su "bobutem'? Jos gi nesireklamuoja ir gal nebutu skyle,gal koki buta pasiulytu? ;) Tik kaip jas rasti?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su tom bobutėm esu gerai nusvilus, tai nelabai ir noriu. O ir kaip jas rasti sėdint kaune? Nes nuvažiavus iškart ieškoti, jeigu oras geras, gali ir nerasti nieko, nors čia kaip kada.

gal taip ir reiks daryti ;)


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va geguze man atrodo bus Palangos dienos...Jei netingi pavaziuok:ir pasizmonesi,ir gal butuka uzsisakysi...Bus laiko,galima buta is anksto apziureti ,o ne eiti aklai iskart gyventi...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šį savaitgalį palangos dienos. BEt per šią šventę, nė kojos mano ten, neįsivaizduojat kiek žmonių būną, kavinėse buna eilės, prie tilto nedasibrausi ir t.t. :pana3:

Bet dar iki to laiko (kol mano merginos bus lietuvoje) tikrai nuvažiuosim :pana3:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.