Pereiti prie turinio
zmonike

Krūties vėžys

Rekomenduojami pranešimai

Tas man negresia...Tpfu tpfu tpfu...Kur medis? Tuk tuk tuk ...

Susimasciau,jei pasalina kruti,ar paskui plastine operacija negali padeti? :lol: Tenka skaityti,kad po to moterys kencia,skiriasi su vyrais,nes jauciasi nepilnavertes. O kaip plastine operacija?


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as apie tai ir galvojau ar butu galima idet implanta manau kad taip,


1_14_6_956088000_6d65732076656465.png

1_10_134_967147200_4a555354554b4153.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano mociutei buvo nepiktybinis vezys, teko pasalinti visa kruti, gerai, kad senatveje, tai dar ne taip svarbu, bet jeigu taip jaunam amziuje :coffee: As pati turejau augliuka krutyje pries 5 metus, bet issigydziau vaistais, dabar nepamenu, lyg mastopatija tuomet nustate, o dabar kitoj krutyje yra mazas guzelis, pries pora metu buvau pas daktarus, tai prirase antibiotiku, bet kad man jie nieko nepadare, o po to laiko kazkaip rimtai ir nesitikrinau, nes cia gydytoju ir vaistu kainos nerealios :lol: kazkaip gyveni ir pamirsti apie tokius dalykus, bet kartais prisiminus taip ir pagalvoji, gal vis delto reiktu pasitikrinti rimtai :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai net netikrinau ar turiu guzeliu ar ne.... bijau tokiu dalyku,bijau skausmingu analizu....ir norisi dar ramiai pagyventi,nes jeigu kas ir yra,tai prasides ne gyvenimas,o kosmaras.


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as specialiai irgi netikrinau, tiesiog viena diena atsirado ir buvo gan skausminga..Dar ir dabar kartais skausmas suaktyveja per menesines :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Mano mociutei buvo nepiktybinis vezys, teko pasalinti visa kruti, gerai, kad senatveje, tai dar ne taip svarbu, bet jeigu taip jaunam amziuje :dance: As pati turejau augliuka krutyje pries 5 metus, bet issigydziau vaistais, dabar nepamenu, lyg mastopatija tuomet nustate, o dabar kitoj krutyje yra mazas guzelis, pries pora metu buvau pas daktarus, tai prirase antibiotiku, bet kad man jie nieko nepadare, o po to laiko kazkaip rimtai ir nesitikrinau, nes cia gydytoju ir vaistu kainos nerealios :meet: kazkaip gyveni ir pamirsti apie tokius dalykus, bet kartais prisiminus taip ir pagalvoji, gal vis delto reiktu pasitikrinti rimtai :hm:

 

Ir tu dar lauki? :coffee: Nejuokauk tokiais dalykais...


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kazkaip galvoju, kuo daugiau apie tai mastai, tuo daugiau ligu sau prisigriebi..Atrodo, tik pradedi per daug rupintis, tai is karto ir pablogeja..Tad stengiuosi pamirsti, gal isnyks :coffee:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.