Pereiti prie turinio
kicule

Vestuvinis tortas

Rekomenduojami pranešimai

As dabar uzsakyneciau visai kitoki.

Musu buvo baltas su razutem (rodos) :super:

 

sloi.jpg

va pas mus vestuvese buvo lygiai tokie pat trys tortukai-tevai uzsake mano ir buvo triju aukstu tai p pat su jaunaisiais-na labai grazus- cia pirsliai buvo uzsake. super tortukai buvo. juos nekeisciau. :mirksiukas::super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš pagaliau apsisprendžiau kokio noriu jaunųjų torto.

Noriu labai didelio, 5 aukštų :hm: stačiakampės formos, ne aplvalių.

Noriu kad toras galbūt būtų salotinis, ir puoštas baltom kalijom :hm: Viską jau matau mintyse, tik įdomu ar perteiks jį man į tikrą tortą :super:

 

O bėja, tikrai užsisakinsim Gulbinienės tortuose, nu nerealiausi jie ten :hm: :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Na aš pagaliau apsisprendžiau kokio noriu jaunųjų torto.

Noriu labai didelio, 5 aukštų :geda: stačiakampės formos, ne aplvalių.

Noriu kad toras galbūt būtų salotinis, ir puoštas baltom kalijom :hm: Viską jau matau mintyse, tik įdomu ar perteiks jį man į tikrą tortą :hm:

 

O bėja, tikrai užsisakinsim Gulbinienės tortuose, nu nerealiausi jie ten :geda::geda:

kaip faina Indrute, kad jau pasisprendete ir de tortu :D :D :geda: is tav pasakojimo turetu but tikrai nerealus tortukas :D :P :o


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

indrute, tikiuosi kad tavo mintys apie torta issipildys :geda: :D


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokie grazus torciukai :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O koks gražus torčiukas, jeigu dar kalijom puoštas būtų :mirksiukas:

 

cake_with_roses.jpg

 

Bet vistiek aš noriu keturkampio :doh:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labai grazus bet as keturkampio kazkodel dabar neisivaizduoju :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jum šis torčiukas?

 

Ma pakol kas šis pats nuostabiausias, jeigu nerasiu dar nuostabesnio tokį ir prašysiu kad padarytų :D

 

brideCakes_pic16.jpg


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomus,grazus ir tikriausiai...skanus... :D


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Kaip jum šis torčiukas?

 

Ma pakol kas šis pats nuostabiausias, jeigu nerasiu dar nuostabesnio tokį ir prašysiu kad padarytų :D

 

brideCakes_pic16.jpg

idomiai ir graziai atrodo, ir kitoks negu daugumos vestuvese buna :D


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.