Pereiti prie turinio
ledi_x

Indaplovės

Rekomenduojami pranešimai

O kam aplamai ta druska :mirksiukas: ?


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As kazkaip tokiu plovykliu net nemacius,na nebent neatkreipiau demesio :D

Tuoj ir mane sugundysit :geda:

Anksciau kazkaip nelabai galvojau apie indaplove,o dabar manau visai nieko butu :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o plaunu zinok labai smarkiai neziuriu kokius randu indaplovem tokius ir perku, bet ne tabletes, o atskirai skalavimo skysti, druska ir miltelius. tableciu vsi nedrystu isbandyt.

o kodel tableciu bijai isbandyti? :rolleyes:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
o kodel tableciu bijai isbandyti? :lol:

tai, kad nebijau, bet vis laukiu kol viskas kartu teik druska, teik skystis pasibaigs, bet kad tai veinas tai kitas pasibaigia, bet vis ne kartu :mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip gali dar labai ilgai tempti :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
As kazkaip tokiu plovykliu net nemacius,na nebent neatkreipiau demesio :geda:

Tuoj ir mane sugundysit :lol:

Anksciau kazkaip nelabai galvojau apie indaplove,o dabar manau visai nieko butu :lol:

 

Zinok, kai neturi, tai atrodo ir nebutina :lol: Bet jei man dabar vel tektu indu kalnus paciai plauti :lol: :tongu::tongu: Kazkaip prisimenu, kai dar su tevais gyvenau, tai as tu indu nesuskaiciuojamas galybes isplovus, mat jie buvo tokie zmones, kur pas juos pastoviai balius ant baliaus :lol: O dabar man tokia laime, kad nereikia tiek plauti :geda: Aisku, vis tiek dar tenka skardas ir siaip kokius netinkamus indaplovei indus paciai susiplauti, bet tai cia niekis :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o tai del to nesinorejo indaploves issigyti ar bet jau to tevams pasiulyti :mirksiukas:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai matai cia tas buvo, kazkur pries 10 metu, tai jie tuo metu apie tokius dalykus net negalvojo..O dabar jie turi indaplove :mirksiukas: Isigijo pries man issikraustant, matyt bijojo, kad daugiau nebus kam indu plauti :mirksiukas::mirksiukas::mirksiukas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na etatine indu ploveja isvyko tai tada pamaina tam reikejo gauti :hm::hm: :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Zinok, kai neturi, tai atrodo ir nebutina :hm: Bet jei man dabar vel tektu indu kalnus paciai plauti :super::super: :lol: Kazkaip prisimenu, kai dar su tevais gyvenau, tai as tu indu nesuskaiciuojamas galybes isplovus, mat jie buvo tokie zmones, kur pas juos pastoviai balius ant baliaus :hm: O dabar man tokia laime, kad nereikia tiek plauti :lol: Aisku, vis tiek dar tenka skardas ir siaip kokius netinkamus indaplovei indus paciai susiplauti, bet tai cia niekis :hm:

 

Nicole, o kokie imdai netinka indaplovei?

 

 

Ir aplamai gal galit kas papasakot gal yra kažkokios būtent savybės jų labai būtinos? Nes mes tikrai pirksim, tai nesinori apsišauti :lol:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.