Pereiti prie turinio
kicule

Vairuotojų kultūra

Rekomenduojami pranešimai

Baloj ne vien vandeniukas, ten ir purvas ir tepalų gali būt.. ne visi drabužiai po tokio aptaškymo išsivalys.. netikiu, kad vairuodamas nematai balų, o kai matai per jas pervažiuojant reik sulėtint greitį, kad nesitaškytum...žala aptaškius yra ne tik materialinė, bet ir moralinė.. gerai dar jei namo eini, o jei kažkur skubi, o jei kažkas itin rimto? po tokio "kultūringo vairuotojo" pasirodymo teks grįšti ir persirengti...


Dovanėlės

flow9.gifVIP.gifflow14.gifpagalba.gifpagalba%20moder.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Balas tai aš matau ir saugausi, nes galiu mašinikę išpurvint. :flower:

O dė pėsčiųjų ;) kaip ten sakoma - skestančųjų gelbėjimas, pačių skestančiųjų reikalas. Tegul vykstant į svečius išsikviečia taksi ir problemų nekils


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O dė pėsčiųjų llaime: kaip ten sakoma - skestančųjų gelbėjimas, pačių skestančiųjų reikalas.

 

ziurek, kad paciam netektu buti skestanciuoju llaime: :lol:


Dovanėlė

flow9.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ziurek, kad paciam netektu buti skestanciuoju :hm: :D

Taigi, kad tikras vairuotojas, tapęs laikinai pėsčiuoju, visada į save žiūri vairuotojo akimis. Tad jokių problemų nematau.


85973d24eb7ab491f933b83223486c56.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Taigi, kad tikras vairuotojas, tapęs laikinai pėsčiuoju, visada į save žiūri vairuotojo akimis. Tad jokių problemų nematau.

Ir is kur toks tavo bjaurumas,a? :)

Na LT labai mazai kulturingu vairuotoju. Apie Kauna tai is vis patyliu,ten jiems ir keliu eismo taisykles turbut visai kitos galioja :). Kas biski netaip,tuoj pypina,rodo visokiausius zenklus,o jau mikriuku vaziavimas tai is vis apsurdas,nesvarbu is kurios juostos kur suka,kisa po nosim ir stabdo. Airijoje niekas tau neuzkis,na nebent patys emigrantai,bet jie cia atvyke pripranta prie kulturingo vaziavimo. Visada uzleis net is salutinio.

Viena karta uzgeso man masina ant sankryzos ties sviesaforu ir niekaip nejo uzkurt. Tai vairuotojai ant tiek tolerantiski,kad nei vienas neaplenke,o stovejo kol man pavyko uzkurt,nors jiems ir teko palaukt iki kitos zalios.Net nepyptelejo,o is sekancios masinos islipes vyriskis priejo ir paklause ar viskas gerai.

Na Vilniuj kiek kulturingiau vazineja zmones,visgi jauciasi,kad sostine llaime:,nors mikriukai lygiai tas pats kaip ir Kaune.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai turiu daug vazineti ir ne tik Vilniuje-tai turiu pasakiti,,kad musu salyje LABAI truksta vairavimo kulturos


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip stengiuosi vairuoti kulturingai, nelipu prie siknos kaip kiti laikausi atstumo, ir labai nemėgstu kai kiti taip elgiasi aš žmogus gal ramiai noriu važiuoti tuo metu, tai ne prisiklijuos kaip erkes... žinau kaip buna a vdrug užsižiopsosi kur nors ir pabučiuosi, nei man to reikia nei jiem... Jei balos tai stengiuosi ramiau važiuoti, bet čia ir piestiesiems reikia supratimo, kad negaliu po kelia šlaikstytis kaip noriu, kad jų neaptaškyčiau. Ir šiaip iš daugelio pėsčiųjų nėra supratimo, ka reiškia buti vairuotoju... Buna aišku mėgstu ir palakstyti ir muzikos pasiklausyti kaip tie pienburniai jaunas juk... ;)


Neiki prieky manęs,

Nes galiu nepasekti.

Neiki man iš paskos,

Nes galiu nenuvesti.

Tiesiog eiki greta

Ir būk mano draugas.

 

Albert Camus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai stengiuosi išvengti balų, bet neseniai buvo toks atvejas.

Po liūties buvo vandens tiek, kad kai kuriose vietose gatvės buvo apsemtos po kelis šimtus metrų iki pat bortelio viršaus. Mašinos važiavo lėtai 30-40 greičiu. Pojūtis kaip kad su lengva povandenine valtimi, ypač, kad ir iš priekio tokios pat kolonos plaukia. Ir įsivaizduojate, stovi kažkoks pusamžis vyriškis prie pat kelio, kiekviena mašina jį aptaško, o jis vistiek stovi ir koliojasi. Kol iki jo privažiavau, bet kokios 5 auto spėjo jį "išmaudyti". Teko ir man. Ir ką darysi su tokiu "pėsčiuoju" ?

 

Dar ganėtinai "užknisa" dviratininkai. Tik 1 iš 10 yra girdėjęs apie kelių eismo taisykles.

 

Su pėsčiaisiais irgi liūdna situacija. Jei prie perėjos, samoningai sustoju ir sustabdau eismą, o tų kur mėgsta bet kur skersai gatvės vaiksčioti - nei praleidžiu, nei paisau, tik stengiuosi nenudaužti - paskui aiškinkis...

 

O kaip jum patinka tokie ?????, kurie per visą miestą pralekia kiek tik auto traukia, neretai dar ir šaligatviais ?


0d8a78c37d8e36369af3f0aba23e4a31.gif28791.gif380fdba9889b01228c52b814c4f18490.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:rolleyes: Itariu tas "pestysis" grizo ne tik slapias,bet ir ganetinai blaivus...

Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O kaip jum patinka tokie ?????, kurie per visą miestą pralekia kiek tik auto traukia, neretai dar ir šaligatviais ?

tokie daznai paskui lieka kaboti ant kokio stulpo arba guli griovyje...Bet kartais(ir neretai) del tokiu idijotu nukencia ir zusta kiti zmones...


Jaigu atrodo kad gyvenimas jau baigesi-nusisypsok!

6514d6f1c6d64964acdd3ff5176472f4.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kolkas nekulturingu vairuotoju nesutikau dideliuos miestuos kur kamsciai ir isispraust leidza ir bedai atsitikus sustoja paklausia kokios bedos tikrai nesiskundziu


10442.png10440.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiesa nesu labai kulturinga vairuotoja, kai skubu kur nors, visko pasitaiko. :flowers:

Bet man kazkaip nekulturingi vairuotojai tai tie kurie nesilaiko eismo taisykliu ;)

 

Bet isgirdau toki gera apibudinima apie pensininku vaziavimo stiliu, "TARANAI", nes toki reiskini isvydau mieste jau, nes kaip mano tevas vairuoja tai jis kazkaip saugos kitu, neziurint kad jo pirmumas, bet ir nestabdo kai reik normaliai vaziuot. Zodziu toks netipinis pensininkas, ir as juo didziuojuos. BEt Kauno mieste tai pensininkai tikri taranai, nestabdys tam kad neivyktu nelaimes, jie laikosi as teisus ir viskas :flowers:

Nu pritariu sitam pasakymui ;) :flowers::doh: , kiek pasiklausau apie tokios identiskus ivykius ;)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.