Pereiti prie turinio
Leid

vidurių užkietėjimas

Rekomenduojami pranešimai

Iki tinklo parduotuvėse tikrai mačiau..net šiandieną.... :mention:

 

Nu geras, net nepagalvočiau, kad tokiu metu yra :rolleyes:. Greičiausiai skonis ne pats skaniausias :kadaryt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš darau kitaip: ryte tik atsikėlus išgeriu šalto vandens pilną stiklinę.

Paskui tik kaičiuosi kavą, einu praustis ir t.t.

Tikrai tai veikia man.

 

Jeigu yra problemos, tuomet visada turiu bisacodyl žvakutes, exstra atvejui labai pagelbeja.

 

Slyvos jei išmirkytos per naktį - veikia puikiai :mention:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teisingai, vidurių užkietėjimui pagelbėja skysčiai, vandens gėrimas - pagalba ne tik odai , bet ir žarnynui, nors sakoma jog jis skiedžia skrandžio sultis, bet.....visgi pagelbėja.....

Beje kartrkartėmis riešutai - anakardžių, graikiški...tie kurie turi nemažai aliejaus....

Rytinės skystos avižinės košės :mention:

Redagavo etaruj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip padeda bet kokie dziovinti vaisiai: slyvos, obuoliai, abrikosai, datules...Tik reikia ziureti, kad jie nebutu pries dziovinima ismirkyti cukraus sirupe. Tokie dazniausiai buna bananai, ananasai, uogos ivairios :)


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Esu girdejusi, kad labai gerai padeda :) kas ryta išgerti šaukštą alyvuogių aliejaus, man tai kopūstu sriuba padeda visos bedos susitvarko :flowers:


esufainuole1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dieve, dieve kiek aš vargo su tai turiu. O viskas prasidėjo po Noro virusu, kuriuo sirgau vasario mėnesį. Po jo gaunasi arba paleisti viduriai arba einu į tulika ant didelio tik kartą ar rečiau per savaite :( pilva pučia, skauda ir t.t. Žodžiu situacija tikrai ne gera.

Iš pradžių valgiau slyvas, padėjo. Bet po kokios savaitės nulis emocijų... Tada kada visai blogai, geriu arba Senų lapų arbatą arba vidurius laisvinančių vaistų, tačiau tai juk neišeitis. Čia jau reik susireguliuot visą žarnyno veiklą. Ėmiausi visų žinomų liaudiškų būdu padėti sau. Pradėjau rytais gerti po dvi stiklines šilto vandenio ant tuščio skrandžio. Paskui geriu kefyrą su šaukštu aliejaus. Tada pusryčiauju. Dažniausiai pusryčiams valgau košes, į kas pridedu sėlenų porą šaukšų, nors šlyktu man jos, bet ko nepadarysi. Dienos bėgyje suvalgau kokius 3-4 kivius. Ant nakties visada užmerkiu slyvas, tiksliau užplikau su verdančiu vandeniu. Ir paskui sekančios dienos eigoje gerių.

Na tfu tfu tfu, gal visos priemonės vienu metu, bet lyg ir padeda. Kaip bus ateityje bus matyt....


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.