Pereiti prie turinio
Leid

vidurių užkietėjimas

Rekomenduojami pranešimai

Ar nekamuoja jūsų vidurių užkietėjimo problema :lova::tatice: ?Kaip su ja tvarkotės? :o

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais užeina, bet nuolat nekamuoja. Nedarau nieko, nors žinau, kad galima pasidaryti "šypučką" (iš vandens, sodos ir citrinos rūgšties).


audrone1.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai padeda klizmos. :rolleyes:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip klizmos tikrai ir arba spec gyditi viduriu uz kietejimus. Teko susidurt su sia beda


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kazin ar galima daznai tas klizmas daryt? :rolleyes:

Kiek esu girdejusi,tai nera gerai,paskuj buna aplamai sunku su to "reikalu" (su viduriais).


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sako,kad klizmos daznai negerai,nes isplauna reikalingas bakterijas,o be to "vyksta veiksmas pries eisma",o tai nera naudinga


Dovanėlė

flow9.gifVIP.gifcompliment.gifforumo%20simpatija.gif

 

dc8f64ae87af0d5791d67831dbe28799.gif

 

Gyvenimas trumpas- pažeidinėk taisykles- atleisk greitai- bučiuok lėtai- mylėk nuoširdžiai- juokis nesivaržydamas- ir niekada nesigailėk to, kas privertė tave nusišypsoti...

lilija2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bet kazin ar galima daznai tas klizmas daryt? :rolleyes:

Kiek esu girdejusi,tai nera gerai,paskuj buna aplamai sunku su to "reikalu" (su viduriais).

Ne, klizmos dažnai negerai .Nebent tuo atveju ,kai valome organizmą,tada - būtina.O šiaip tai ir organizmas pripranta ir išsiplauna dalis tų reikalingų bakterijų iš žarnyno.Man nelabai kaip buvo, tai aš pradėjau valgyti kviečių gemalus.Jie ir vitaminų turi ir dar įvairių mikroelementų ,reikalingų mūsų organizmui.Iš pradžių ,tai jie nėra labai skanu,bet paskui įpratau ir dabar - visai nieko.Jie turi daug skaidulų,kurios žarnyną veikia ,kaip "šluota".Vidurių nepaleidžia,bet paprasčiausia - kasdieną ir normaliai tuštiniesi.Aš suvalgau kasdien po 2 šaukštus išmaišiusi jogurte arba tirštose pomidorų sultyse - man taip skaniausia.Ir daugiausia stengiuosi ryte atsikėlusi,tai būna tarsi ankstyvi pusryčiai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O nebandej kazdien po kivi suvalgyti? :tongu:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O nebandej kazdien po kivi suvalgyti? :bigsmile:

Ne ,nebandžiau.O ką, padeda?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pvz., po operacijos taip pat labai jau reikia ziuret maista (kad viduriai neuzkietetu (na ir po gimdymao tikriausiai)),tai pataria kivi valgyt.

Sako jei po 3 paru neiseini (i WC) tai klizma daro,as labai bijojau tokiu problemu,tai valgiau kivi :bigsmile: man padedavo :D


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai Forlaxa naudoju viduriu uzkietejimui gydyti, tikrai superinis vaistas :), dar yra nuoroda nebloga apie uzkietejimo problemas www.uzkietejo.lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.