Pereiti prie turinio
kicule

Kaip išmokti gyventi be pykčio?

Rekomenduojami pranešimai

Dar nesu girdėjusi, kad alkoholis išsprestu problemas, aš tikrai ne prieš alkoholį, aš pati kartais( lengvai atsipalaiduoti), bet kita diena tikrai ne geriau, o atvirkščiai ant visko ima pyktis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš tai labai nervuota esu ir užsipliekiu dėl kiekvieno menkniekio, tik biški suerzint reikia ir galiu užsipult žmogų arba nekalbėt kokią valandą, nes paskui pati neištveriu :lol: vis tiek jei pati ir užpykstu visada atsiprašau, aišku ne visų, negaliu ilgai pykti, pačiai sunku pasidaro :)


Dovanėlėflow14.gifforumo%20simpatija.gifflow14.gifflow9.gifpinigai.gif

“… prisimink, kad ne praeitis ir ne ateitis slegia tave, bet visada tik dabartis.“

 

ok40.gif

gretutyte.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar bandėt kada miške ar laukuose išsirėkti? Aš bandžiau- pojūtis nerealus. Tiesiog šauki iš visos krūtinės (nes niekas negirdi). Po tokios "terapijos" jauti, kaip palengvėjo, o pyktis kažkur ore išnyko :wub1:


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ar bandėt kada miške ar laukuose išsirėkti? Aš bandžiau- pojūtis nerealus. Tiesiog šauki iš visos krūtinės (nes niekas negirdi). Po tokios "terapijos" jauti, kaip palengvėjo, o pyktis kažkur ore išnyko :wub1:

 

Bet čia veiksminga tik pačio pykčio metu. O pvz mano pykčiai ilgai nesitesia, tai kol supykus šokčiau į mašiną kol nulėkčiau iki miško ir pamirščiau kogero dėl ko čia atvažiavau arba azarto nebūtų jau rėkt.

Va vieną kartą supykus buvau gamtoj, tai išsižviegiau kiek širdis leido :rolleyes:


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ne tai, kad supykus lėkti į mišką reikia :rolleyes: Tiesiog, pasitaikius progai reikia tai daryti. Pyktis mumyse kaupiasi ne vieną minutę, tad laikas nuo laiko "nuleisti garą" labai sveika :wub1:


Mes matome daiktus ne tokius, kokie jie yra iš tikrųjų, bet tokius, kokie jie atrodo mums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane tai nesikaupia joks pyktis. Aš pykstu kaip bomba, greitai ir žiauriai, bet taip pat greitai ir praeina pyktis.


Dovanėlėpagalba.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifcompliment.gifsportas.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pyktis kaupiasi...as nesu toks zmogus,kuris puola is karto- mane gali pulti,o as galiu tyleti ir kaupti, bet kai susikaupia ir issiverzia tai buna ojojoj..... :wub1: :rolleyes: :( :flowers::flowers::flowers: :(


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man nei kaupiasi nei kas visa gyvenima buvau pikciurna bet paskutiniu metu gyvenimas paveike labai smarkei ir tapau dar bjauresne, bet visa tai matyt nuo charakterio priklauso as bjauri piktybiskai bunu, ta prasme jei kas iskaudina as to ilgai nepamirstu :) negerai nu bet ka daryt :D


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
O man nei kaupiasi nei kas visa gyvenima buvau pikciurna bet paskutiniu metu gyvenimas paveike labai smarkei ir tapau dar bjauresne, bet visa tai matyt nuo charakterio priklauso as bjauri piktybiskai bunu, ta prasme jei kas iskaudina as to ilgai nepamirstu :) negerai nu bet ka daryt :D

as tai ziurint kaip mane iskaudina.... jeigu labai stypriai tai irgi ne trumpa laika atsimenu- koki menesi, o siaip ilgai pykcio nelaikau- greit pamirstu.

yra pora zmoniu,kuriu pakest negaliu- kai pamatau net kratausi is pykcio ir tai tesiasi jau metus gal kokius. na jeigu man nepatinka zmogus- as nesistengsiu jam sypsotis- nemoku savo pykcio ir savo emociju nuslepti. esu labai ddelis b urbala- burbiu ir burbiu-kaip senute, bet ne is pykcio :super:


oksana1.gifDovanėlėflow9.gifflow14.gifVIP.giflabas.gifpagalba.gifflow9.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į kitų pyktį reaguokite supratingai. Kito žmogaus pyktis dažnai yra prašymas demesio. Užjauskite žmogų ir skirkite dėmesio, kurio jam taip reikia.


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geras poziuris :D Ir tada visai kitaip reguoji . Ir tada ir pati islieki rami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi įpykęs, pirma, nei imsi kalbėti, suskaičiuok iki dešimties, jei labai įpykęs, suskaičiuok iki šimto.

Tomas Džefersonas

 

Nauduodavau ši patarymą :) :)


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.