Pereiti prie turinio
Svečias kicule

Adobe Photoshop

Rekomenduojami pranešimai

o gal galit kas nors pasakyti iskur parsisiusti naujaji photo spop :super:


Dovanėlė

flow9.gif

 

15_75b_441C74D0_LRLuLgLiLlLe_0.gif

 

 

22_49b_49496850_LRLiLmLgLaLiLlLeLi_0.gif

 

regina.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as nauja cs3 per torentus parsisiunciau


Dovanėlėcompliment.gif

coeur_smiley.gif

 

 

 

 

 

Draugas - tai kažkas, kas pažįsta dainą tavo širdyje ir gali tau ją paniūniuoti, jei tu staiga pamiršti žodžius.

 

 

 

vilma1.gif

 

ok26.gif

Mano Bloga's

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
gal zinote is kur galima butu gauti photoshopa bet ne bandomaja versija, parsisiunciau bamdomaja versija ir pradejo mokytis bet laikas eina ir ji tuoj nebeveiks. :hm:

dinariuk,tai yra vaistukai,kai laikas pasibaigia :mirksiukas:

o kitoki nebent pirkti ^_^


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
dinariuk,tai yra vaistukai,kai laikas pasibaigia :flowers:

o kitoki nebent pirkti :lol:

o is kur juos gauti? ir kaip tai padaryti? as visiskai zalia siame reikale dar :lol:


Saugumas - tai ne pinigai, ne jaukus namai, ne istikimi artimieji, o dvasiospusiausvyra ir teisingas realybes suvokimas. Jurga Ivanauskaite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,merginos! Prisiziurejau cia pas jus visokiu grozybiu,tai net pati parsisiunciau sia programyte. Zinoma niekas man dar nesigauna,bet tikiuosi ismoksiu :hm:. Tik va beda:registruojantis man liepia skambint telefonu. Turiu ir serial number (1045-1087-8659-2786-8245-1688) ir aktivation number (2741-8040-9026-5358-5557-7363-5661). Ka daryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Labas,merginos! Prisiziurejau cia pas jus visokiu grozybiu,tai net pati parsisiunciau sia programyte. Zinoma niekas man dar nesigauna,bet tikiuosi ismoksiu :flowers:. Tik va beda:registruojantis man liepia skambint telefonu. Turiu ir serial number (1045-1087-8659-2786-8245-1688) ir aktivation number (2741-8040-9026-5358-5557-7363-5661). Ka daryt?

Bandyk ivesti si Autorizacion code: 0643 7136 6792 5214 6933 :hm:

Tik ka pildysi lentele,vesk tuos pacius serial ir aktivation :flowers:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Bandyk ivesti si Autorizacion code: 0643 7136 6792 5214 6933 :lol:

Tik ka pildysi lentele,vesk tuos pacius serial ir aktivation :lol:

 

 

na as turbut netaip kazka padarius. kai atsidarau photoshopa,man ismeta autorizacijos lentele. Joje jau buna yrasyti ir ser number ir aktivat number,bet man ju pakeist neina.Beda ta,kad kiekviena kart kai atidarau,man buna irasytas vis kitas aktivation numeris. taip man ir netinka tas duotas kodas. Jau 20 kartu bandziau vis isnaujo atidaryt tikedamasi,kad is mes ta pati aktivation numb ,pagal kuri davei koda,bet neismeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELLLLP

Ir dar,pas mane kartu susiinstaliavo be4veik tokia pati turbut programa,tik ji vadinasi ADOBE IMAGEREADY CS2. Joje jokiu aktivaciju ir kodu nepraso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
na as turbut netaip kazka padarius. kai atsidarau photoshopa,man ismeta autorizacijos lentele. Joje jau buna yrasyti ir ser number ir aktivat number,bet man ju pakeist neina.Beda ta,kad kiekviena kart kai atidarau,man buna irasytas vis kitas aktivation numeris. taip man ir netinka tas duotas kodas. Jau 20 kartu bandziau vis isnaujo atidaryt tikedamasi,kad is mes ta pati aktivation numb ,pagal kuri davei koda,bet neismeta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HELLLLP

Ir dar,pas mane kartu susiinstaliavo be4veik tokia pati turbut programa,tik ji vadinasi ADOBE IMAGEREADY CS2. Joje jokiu aktivaciju ir kodu nepraso.

ttu pabandyk ranka irasyt,tikrai turi iseiti :lol: Kai darai COPY/PASTE tada gal ir neiseina :lol:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
ttu pabandyk ranka irasyt,tikrai turi iseiti :lol: Kai darai COPY/PASTE tada gal ir neiseina :lol:

Na nesigavo man niekaip,bet as atradau kur galiu gaut ta koda pagal bet koki numeri :lol:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ir galu gale susitvarkiau! Tik nieko man neiseina padaryt. Perskaiciau visas pamokeles,bet... Matyt man kai zirafai,kol daeina per ilga kakla :tongu: Nu bet as mokinsiuos,nes labai man patiko jusu darbeliai,mazum kada ir man kas iseis :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

reneke, pamatysi tikrai iseis,svarbiausiai turet nora ir daug,daug kantrybes :mirksiukas: :mirksiukas:


DovanėlėVIP.gifmylimas%20autorius.gifzvaigzde.gifflow14.gif

Skaitome forumo taisyklės

Galima pamilti žmogaus sielą nepažinus jo kūno - Ir paskui išeiti iš proto, palietus mylimos sielos kūną

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane čia turbut kažkas ne taip. Nera tiek visko kaip pas jus, liniju, pieštuko storio ir kt.

 

Siunčiausi iš šios nuorodos, tai gal neviska atsisiunčiau?

 

is cia http://www.bape3.org/2006/08/31/adobe_phot...2_902_full.html

 

Ten parašyta taip tai ka turėjau siustis, visai jau žiopla, na kad nesuprantu rusiškai.

 

Скачать Adobe Photoshop CS2 9.0.2 + Update 9.0.2 + ЛекарствоИли?

Хотите скачать все в одном архиве?*

 

Скачать Adobe Photoshop CS2 9.0.2 Full 333Mb Rapit Share

 

Часть 1; Часть 2

 

Ir dar kai atsisiunčia prisiunčia visokiu televizoriuku, knygu ir t.t pas mane nėra kad paspausti RUN, sako tada viska sudeda kur reikia, o aš darau SAVE i darbalaukį, tai gal tada nesukeliu visko ten kur reikia. Paskui dar klausia "Įdėti" "Išskleisti į" nieko nesuprantu ka kur daryti. Prašau patarkit, gal jus iš kažkur kitur siuntėte?????? :victory:


line_vaik8-03B74F.gif_beg_uni-slank4.gif_time_1170194400_text_Nojus.gif

 

 

 

3cf0aad5857256f31293c7d2ba63abaf.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.