Pereiti prie turinio
GEISTĖ

Ko neikada neatleistumėt mylimam žmogui?

Rekomenduojami pranešimai

Dabar tai galvojukad neatleiščiau neištikimybės bet priklauso nuo situacijos kaip kas būtų jai būtų bet tikiuosi to nebus tfu,tfu,tfu :D


1.gif

94d2ba8b8caf.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ksiusa.. :D :ps: :) :D :D

siais metais ir man tas pats ivyko.. Kaip as Tave suprantu

Laikykis...

Ka galiu pasakyt, svarbiausia netylet, issikalbet, kuo daugiau buti draugu, artimuju draugijoje...

Esi jauna, grazi.. Tau dar viskas ateity... Nei vienas vyras nevertas musu asaru...

kad ir kaip sunku, bet Isgyvensi si issiskyrima.. reikia ji isverkti, isbuti, susigyventi..

tik laikas uzgydys visas zaizdas..

Stiprybes tau, Mergyt , Nuosirdziai linkiu :D :flowers: :flowers: :flowers:


Dovanėlėflow14.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gifmylimas%20autorius.gif

 

kryste2.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jo taip ji miliu nuo 15 met kartu,o kaip sunku...net zodziu truksta,kaip man sunku.net negalvojou kad taip butent man nutiks...

 

jou taip skaudu, net negaliu net gyventi nesinori,o taip juo tikejou.

 

bet vis galvoju as stipri turiu del ko gyventi turiu grazu vaikuti 23 tai dar ne pabaiga.gyvenime juk viskas buna.bet ziourei man skaudu.

Ksiuša, Krystė visiškai teisi ir žinai pasakysiu savo patirtį, išgyvenau su vyru daug ką, ir skyremės ir taikemės, o kai aš nusispjoviau ir gyvenau dėl saves jam labai prireikė šeimos, sugrįžo, bet tokios tyros, gražios meilės ir šeimos nėra, aš gyvenu savo gyvenimą, o jis jau gyvena dėl šeimos, dabar pati jaučiuosi kalta, kad noriu ne tik šeimos bet ir laisvės :D


1h3l1i0j8ae2b2j3jdj426570726f746926233335333b6b6169206d796c6975.png

1h3l1i1jd691bbj3jdj496b692061746f73746f6726233337313b.png

Dovanėlėmenas.gifflow14.gifforumo%20simpatija.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu jums mielosios uz palaikyma :D :ps: :)

Kryste ir tau tas pats ivyko :D ok tas gyvenimas kaip norisi visa laika atsukti atgal...viska istaisyti...jai butu duota tokia galimibe.

l


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
jo taip ji miliu nuo 15 met kartu,o kaip sunku...net zodziu truksta,kaip man sunku.net negalvojou kad taip butent man nutiks...

 

jou taip skaudu, net negaliu net gyventi nesinori,o taip juo tikejou.

 

bet vis galvoju as stipri turiu del ko gyventi turiu grazu vaikuti 23 tai dar ne pabaiga.gyvenime juk viskas buna.bet ziourei man skaudu.

Tai ir gerai,kad tą skylamušį pravarei :wacko: te :bredis: ramaškų bukietą,rasi padoresnį,katras nelipa ant kiekvieno sijono <_>


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Ksiuša, Krystė visiškai teisi ir žinai pasakysiu savo patirtį, išgyvenau su vyru daug ką, ir skyremės ir taikemės, o kai aš nusispjoviau ir gyvenau dėl saves jam labai prireikė šeimos, sugrįžo, bet tokios tyros, gražios meilės ir šeimos nėra, aš gyvenu savo gyvenimą, o jis jau gyvena dėl šeimos, dabar pati jaučiuosi kalta, kad noriu ne tik šeimos bet ir laisvės :wacko:

Niekada sulipdytas puodas nebus tas pats blizgantis ,naujas :bredis:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nelopdykit suskilusios vazos, nieko gero is to neiseis :)

ir neatleiskit smulkmenu is ju susideda visuma.

vyrams nereikia atleisti dauko, o didziaja dalimi visko, neverta. nes jie pamirsta pagrindinius dalykus, o pasitikejimas tai daina dainuojama duetu :)


Dovanėlėgrom.gifcompliment.gifmylimas%20autorius.gifforumo%20simpatija.gifmenas.gif

 

Nors žodžiai aštrūs, o veido israiska tokia gamer.gif, bet tu žinok, kad apkabinčiau aš tave preved.gif

 

sv.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
nelopdykit suskilusios vazos, nieko gero is to neiseis :)

ir neatleiskit smulkmenu is ju susideda visuma.

vyrams nereikia atleisti dauko, o didziaja dalimi visko, neverta. nes jie pamirsta pagrindinius dalykus, o pasitikejimas tai daina dainuojama duetu :)

Taip gražiai parašei,lyg iš patirties :)

Ir teisingai sakai,kad nuo smulkmių susideda ta didelė jau nebe smulkmė :)

 

Man atvirai pasakius gaila tų moterų ,kurios ne tik ,kad (alia tipo pirmą nuklydimą vyro į svetimas kelnaites) atleidžia,bet ir sekantį kartą sekantį ir t.t....fui kur orumas ???Va taip ponai ministrai vyrai jaučiasi ereliai,nors viso labo tėra spermos donoriukai :lol:


Dovanėlėgrom.gifzvaigzde.gifpagalba.gif

Nepatinku-tai tavo problema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visos sakome, kad neatleistuem neistikymybes, melo ar pns, bet juk bukim realistes - viskas priklauso nuo situacijos, nuo gyvenimo posukio ar pns, niekada nesakykim "niekada..." :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
visos sakome, kad neatleistuem neistikymybes, melo ar pns, bet juk bukim realistes - viskas priklauso nuo situacijos, nuo gyvenimo posukio ar pns, niekada nesakykim "niekada..." :victory:

 

 

AS irgi taip galvoju :D


Dovanėlėcompliment.gif

cec9e6c82f5c.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as uz neistikimybe tai jau tikrai neatleisciau. Uz mela atleisciau. Wisi sako kad jei myli tai atleisi wiska bet tik ne as.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
as uz neistikimybe tai jau tikrai neatleisciau. Uz mela atleisciau. Wisi sako kad jei myli tai atleisi wiska bet tik ne as.

 

nu nu


Dovanėlėforumo%20simpatija.gifcompliment.gifflow9.gifdaugiausiai%20forume.gif

 

b4489b1be503.gif

 

ok37.gif

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Informuojame, kad šiame puslapyje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su Privatumo politika.